‘Hélène Hendriks brengt klapvee in gevaar, wegen te glibberig’
Hélène Hendriks gaat te ver door mensen in deze winterse omstandigheden op te roepen om voor 20 euro naar haar studio te komen, vindt het juicekanaal Reality FBI. “Het is veel te glibberig.”
© SBS De Oranjewinter-studio van Hélène Hendriks was gisteren behoorlijk leeg, omdat veel mensen niet het risico wilden lopen op spekgladde wegen. Er kwam wel wat klapvee op de uitzending af, maar lang niet genoeg om het decor te vullen. En daardoor zaten de presentatrice en haar redactie met een klein probleempje.
20 euro
Hoe Hélène dat heeft opgelost? “Het is even wennen, want normaal is het natuurlijk hartstikke druk in deze studio en eigenlijk zijn er maar heel weinig mensen gekomen, waarvoor dank, dat jullie de moeite hebben genomen. De rest is opgevuld met mensen van de redactie. Dat vínden ze erg!”
En dus heeft diezelfde redactie vanmiddag via de socials een oproep gedaan om naar de studio te komen. De mensen krijgen deze week 20 euro als ze naar de studio op het Media Park komen.
Schandalig
Belachelijk, vindt het juicekanaal Reality FBI het. “Nou, jongens. Met deze weersomstandigheden en een glibbervergoeding van 20 euro is het wellicht beter om mensen lekker veilig voor de buis te laten kijken, en ze niet te vragen om te komen?”
Het is volgens het kanaal gewoon gevaarlijk. “Terwijl alle diensten vragen om niet de weg op te gaan als je niet hoeft, zijn het juist programma’s die je via dit soort wegen weer de weg op vragen.”
Glibberparkeren
Andere praatprogramma’s doen dit ook, stelt Reality FBI. “Ik hoor dat andere praatprogramma’s dit ook doen. Gewoon opvullen met je eigen personeel is de beste oplossing. Zij komen vaak uit de buurt, korte afstanden dus. Snel opgelost. De risico’s wegen niet op tegen de opbrengsten.”
“Zelfs betaald glibberparkeren…”