Jan Slagter via achteruitgang ontsnapt uit studio De Oranjezomer

Jan Slagter is dinsdagavond via de achteruitgang ontsnapt uit de studio van De Oranjezomer. Op die manier wist hij geïnteresseerde showbizzmedia handig te ontwijken, aldus Evert Santegoeds.

Jan Slagter © SBS

De storm is inmiddels weer een beetje gaan liggen, maar het was dik een week een enorme rel: Jan Slagter die via de camera van Shownieuws zijn presentator Özcan Akyol de uitgang wijst. De Omroep MAX-baas wil niet met hem verder omdat hij in Zomergasten niet genoeg berouw heeft getoond voor zijn rol in het Matthijs van Nieuwkerk-schandaal.

Jan vlucht weg

Jan zat dinsdagavond aan tafel bij Hélène Hendriks in De Oranjezomer, om daar nog één keer zijn verhaal te doen. Daar wil hij het echter wel bij laten. Na afloop wilde hij niet ook nog andere media te woord staan.

Privé-baas Evert Santegoeds vertelt in de podcast Strikt Privé: “Dat vond ik wel oké dat hij daar ging zitten. Hij moest toch wel één keer z’n verhaal doen. Daar had hij De Oranjezomer voor uitgekozen en toen was het ook klaar, want toen hij naar buiten kwam wilde hij niemand meer te woord staan.”

Achteruitgang

Tv-bobo Jan smeerde hem heel behendig, aldus Evert. “Hij heeft zelfs door de achteruitgang het pand verlaten. Het is nu dus echt wel even gebeurd, klaar en achter de rug. Dan is het de vraag: gaan ze nooit nog koffie drinken of niet?”

“Ik vond die Jack van Gelder daar wel ontzettend glijerig in, moet ik zeggen hoor, van: ‘Er is al zoveel aan de hand in de wereld. Ga toch koffie drinken.’ Ja, er is het een en ander voorgevallen, ga jij dan lekker zelf koffie drinken met Johnny de Mol! Ik vond Jan een oprecht verhaal hebben.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Jan Slagter: iets minder vaak in talkshows aanschuiven?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen