Kat Bram Moszkowicz overleden: ‘Het is verschrikkelijk verdrietig’

De kat van Bram Moszkowicz is overleden. Er is besloten om het beestje in te laten slapen, waarschijnlijk vanwege ondraaglijke pijn. “Het is nu een maand geleden”, zegt hij. “Het is niet leuk.”

Bram Moszkowicz © SBS

Veel mensen dachten dat de hond van Johan Derksen overleden was toen hij in april plotseling niet kwam opdagen in Vandaag Inside. Er bleek uiteindelijk iets aan de hand te zijn met zijn vrouw, maar nu is de hond alsnog gaan hemelen. “Cuby is overleden verleden week. Hij heeft twaalf jaar tussen ons in gelegen”, vertelt hij in Shownieuws.

Hond was op

Het is even heel stil in huis, aldus Johan. “We moeten er echt aan wennen in bed. Wij waren een maniakaal echtpaar. De kinderen zijn de deur uit en dan neem je een hond als je met pensioen gaat. Dan sla je helemaal door.”

Toch is hij niet kapot van verdriet, omdat de hond terugkijkt op een mooi leven. “We hebben hem hartstikke goed verzorgd, hij heeft een leven gehad, niet te geloven, maar hij was op.”

Kat overleden

Showkenner Bart Ettekoven leeft mee met Johan. Hij zegt aan de desk: “Alle mensen met een hond, waaronder jij en ik, weten hoe verschrikkelijk verdrietig dit is.”

Bram Moszkowicz merkt dan op: “Dat geldt ook voor poezen trouwens.”

Tooske Ragas: “Wil je daar iets over kwijt?”

Bram: “Nou ja, ik heb een katje een maand geleden moeten laten inslapen en dat is niet leuk.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Het overlijden van Johan Derksens hond is een ANP-bericht geworden. Gaat dat te ver?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen