Weet Evert Santegoeds wie Alberto’s pedofiele BN’er is? ‘Wie a zegt’

Privé-baas Evert Santegoeds vindt het saillant dat Alberto Stegeman heeft onthuld dat er een pedofiele BN’er aan de Nederlandse talkshowtafels zit. “Wie a zegt…”, aldus de 63-jarige bladenmaker.

Evert Santegoeds en Alberto Stegeman © SBS

Alberto Stegeman stelt dat hij tijdens opnames voor zijn tv-programma een pedofiele BN’er heeft gespot bij een hulpgroep voor dit soort mensen. Het zou volgens de SBS 6-ster een megarel zijn als de identiteit van deze man uitlekt, maar zelf wil hij geen naam noemen, omdat het beeldmateriaal niet duidelijk genoeg zou zijn. En dus blijft het bij gissen.

Wie het is?

Weet Privé-baas Evert Santegoeds over wie het gaat? “Ja, die heeft een steen in de vijver gegooid. Nu moet hij toch maar even met de billen bloot, denk ik, want je gaat het natuurlijk ergens lezen als die het niet is en die het niet is. Er werd bij Johnny de Mol in de talkshow al gezegd dat verschillende namen de ronde deden. Nou, bij mij niet.”

Hij vervolgt in de podcast Strikt Privé: “Ik heb er werkelijk geen één tip over gekregen. Het schijnt ook al een paar jaar geleden gebeurd te zijn. Die beelden zijn er al heel lang, maar hij weet niet zeker of het degene is waarvan hij denkt dat hij het is en daarom durft hij het niet te brengen.”

Promostunt

Co-host Jordi Versteegden heeft sterk het gevoel dat Alberto dit gebruikt ter promotie van zijn nieuwe boek. “Dit is neem ik aan een promostunt voor zijn nieuwe boek, terwijl je mensen sowieso al beschadigt door het speculeren.”

Evert: “Nu nog niet, maar zodra er namen gaan circuleren wel natuurlijk. Er is in het verleden wel eens een Avro-dj geweest die ervoor veroordeeld is en we hebben een fitnessinstructeur gehad op televisie die er ook voor veroordeeld is, meen ik. Maar daar zal hij niet op doelen, want die namen zijn bekend.”

Speculeren

Jordi vindt al dat speculeren niet goed, zegt hij tussen het speculeren door. “Ik hoop dat het speculeren snel ophoudt of er moet gewoon een naam naar buiten komen, maar ik neem niet aan dat iemand vrijwillig opstaat van: ‘Ik was het!’”

Evert besluit: “Wie a zegt moet ook b zeggen, maar als hij b zegt, haalt hij heel veel overhoop.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Vindt u dat Alberto Stegeman de naam moet noemen?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen