Na Tino Martin-onthulling: Manuel Venderbos ontslagen door SBS 6?

Manuel Venderbos duikt niet meer op in Shownieuws na de rel over zijn Tino Martin-onthulling. “Ja, dat is toch wel opvallend”, zegt tv-autoriteit Tina Nijkamp. “Dat zou ik heel onterecht vinden.”

Manuel Venderbos en Tino Martin © SBS

Het optreden van Tino Martin aan de desk van Shownieuws was echt bizar: hij kwam nauwelijks uit zijn woorden en liet zich ook bijzonder gevoelloos uit over Suzan & Freek. Critici beschuldigden hem van dronkenschap en presentator Manuel Venderbos onthulde achteraf, in de AD Media Podcast, dat Tino in de reclameonderbreking is weggestuurd.

Waar is Manuel?

Merkwaardig genoeg kwam er toen damage control op gang vanuit kamp-Tino en daar werkte zelfs de top van Shownieuws aan mee. De hoofdredacteur gaf aan dat wel vaker tijdens de uitzending wordt besloten of een gast na de break blijft zitten of niet. Een gekke verklaring, omdat Tino na de reclame nog zou vertellen over zijn theatertour.

Tv-autoriteit Tina Nijkamp, die in het verleden ook de scepter heeft gezwaaid bij Shownieuws, vraagt zich nu af: “Waar is Manuel Venderbos gebleven bij Shownieuws? Ja, dat is toch wel opvallend. Manuel Venderbos is niet meer aan de desk verschenen als presentator sinds die Tino Martin-gate.”

Vaag verhaal

Het rammelt aan alle kanten, aldus Tina in de podcast Tina’s TV Update. “Het is een heel vaag verhaal, maar Manuel — dat is wel een feit — is daarna niet meer te zien geweest bij Shownieuws als presentator. Nou, ik hoop dat het tijdelijk is. Ik heb nog wel even de vraag neergelegd bij Talpa.”

“Ik zou het toch wel heel onterecht vinden als Manuel nu niet meer te zien is bij Shownieuws, want ja, ik vind nogmaals dat de hoofdredactie Manuel niet had moeten afvallen. Misschien had Manuel het anders kunnen verwoorden, bla bla bla, dat kan allemaal best wel, maar ik hoop in ieder geval dat we Manuel gewoon heel snel weer aan de desk zien.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Vindt u het onjournalistiek als ze Manuel Venderbos hier niet naar vragen in de AD Media Podcast?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen