Arjen Lubach profiteert niet van kabinetsval: ‘Status brokkelt af’

Het kabinet is gevallen, Arjen Lubach is op zender met zijn satirische programma, maar er is niemand die het over hem heeft. “En dat is tekenend voor zijn afbrokkelende status nu hij bij RTL zit.”

Arjen Lubach © RTL

Arjen Lubach was ooit dé grote belofte in televisieland. Hij maakte programma’s op ’s lands meest bekeken tv-zender NPO 1, maar heeft zijn ziel verkocht aan de commerciëlen en maakt nu televisie tussen Gerard Joling en Ruben Nicolai in op RTL 4. Levert een hoop geld op, een extra villa, maar hoe ziet de lange termijn eruit voor de presentator?

Impact kwijt

Het valt volgens Angela de Jong wel héél erg op hoe weinig impact Arjen tegenwoordig nog heeft. Nu het kabinet is gevallen zou je verwachten dat hij excelleert, maar ze hoort niemand over hem. “Niemand. Helemaal niemand.”

Ze vervolgt in haar beruchte AD-column: “En dat is tekenend voor zijn afbrokkelende status nu hij bij RTL zit. Hij is sinds de overstap zijn impact kwijt.”

Koffieautomaat

Vroeger had bij de koffieautomaat iedereen het over Arjen, zegt Angela. Dat is al een tijdje niet meer gebeurd. “Ja, als hij weer zo’n rampzalige standupcomedian heeft die niemand pruimt, dán gaat het over Lubach. Maar anders niet.”

Zijn programma is bij RTL ook ‘echt minder geworden’, vindt ze. “Nu ben ik na een aflevering meteen alweer vergeten wat ik zojuist heb gezien.”

‘Sting? Boeien!’

Tv-autoriteit Tina Nijkamp vindt het geestig dat Arjen op sociale media zo hysterisch aankondigde dat Sting gisteren bij hem zou aanschuiven. “Leuk hoor dat Sting langskomt, maar de hele dag zooooo hysterisch erover op z’n socials. Terwijl, zo bijzonder is het toch ook weer niet. Hij is elk jaar wel een of twee keer bij een Nederlandse talkshow te gast.”

Wat leverde het pr-praatje van Sting op? Ze sneert op Instagram: “Lubach had de dag van zijn leven want hij was mega enthousiast over dat Sting op bezoek kwam. Scoorde dat nou ook? Mwoah. 651.000 kijkers. En dat is de laagste score van de week voor Arjen. Ach ja, Sting was er dan ook niet voor een diepte-interview maar om kaartjes te verkopen.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Heeft RTL 4 met Arjen Lubach een kat in de zak gekocht?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen