Sieneke’s zoontje met nieuwe vent op Story-cover: ‘Pijnlijk voor ex’
Het Sha-la-lie-circus dendert voort: de Story ziet een sappige wraakactie aankomen en zet de nieuwe vent van Sieneke Peeters op de cover met haar zoontje. “Pijnlijke momenten voor haar ex.”

Jan Baum, de ex-geliefde van Sieneke Peeters, is voor de roddelmedia the gift that keeps on giving. Die man verspreidt allemaal sappige dirt over de onschuldig ogende zangeres, tot kleedkamerromances met Frans Bauer aan toe. Goed voor de losse verkoop, goed voor de clicks, maar die Jan moet altijd wel een beetje uitgedaagd worden.
Racepakkie
De Story heeft dat goed begrepen en zet Sieneke en hun zoontje nu mét haar nieuwe vent op de cover (zie onderstaand). Jan hoeft het blad niet eens open te slaan om te zien wie zijn plek heeft ingenomen. ‘SIENEKE geeft minnaar vaderrol bij haar zoontje’, staat er groot bij. En boven het artikel zelf: ‘Pijnlijke momenten voor haar ex-man als zijn échte papa.’
We zien in het blad hoe miljonairszoon Barry Maessen, de nieuwe liefde in kwestie, een racepak aantrekt bij het kind van pitspoes Sieneke en haar boze ex Jan. “Waar Jan zijn kinderen vanaf september al niet of nauwelijks heeft gezien, heeft Barry in de tussentijd de vaderrol op zich genomen en kan hij het goed vinden met Sieneke’s zoon Dani”, aldus de Story.
Verknocht
Het tijdschrift van Guido den Aantrekker pookt het vuurtje lekker op. “Mede dankzij Barry is het ventje verknocht geraakt aan de autosport. Daarom werd hij afgelopen zaterdag door zijn moeder en stiefvader meegenomen naar het Stockcar-raceweekend op het JaBaCircuit in Postherholt in Limburg, niet ver van de woning van Jan in Venlo.”
Oei, dan zullen ze daar dus ook wel geweest zijn. En Jan? Die blijkt ervan te weten. Hij reageert in Story: “Dani belde me dat hij in Posterholt moest racen, maar ik ben niet gaan kijken. Ik vind het lastig om daar dan naartoe te gaan, omdat Sieneke de kinderen dan nadrukkelijk bij me weghoudt.”
Opstootje
Het zou tot een opstootje kunnen leiden, aldus Jan. “De kleine komt dan eerst naar me toe om me te begroeten en omhelzen, maar wordt daarna door Sieneke teruggefloten en hij komt op die manier tussen twee vuren in te staan. Dat wil ik hem niet aandoen, waardoor ik niet bij zijn wedstrijden aanwezig ben. Ik zou dat liever anders zien, maar dat gaat gewoon niet.”
En dus moet Jan in de schappen van de supermarkt zien hoe zijn zoontje het gehad heeft in Posterholt, mét zijn nieuwe stiefpapa. Nieuwe geruchten over Sieneke’s vermeende affaire met Frans Bauer incoming in 3… 2… 1…
Story-cover
De cover van Story: