Jort Kelder armoedzaaier? ‘Hij is veruit armste van ál zijn vrienden’

Jort Kelder is relatief gezien een behoorlijke armoedzaaier, want ál zijn vrienden zijn rijker dan hij is. “Dat zou goed kunnen, ja”, bekent de tv-bretel aan de talkshowtafel van Eva Jinek.

Jort Kelder en Hannah Prins © NPO

Er is weer eens een nieuwe podcast: Jort Kelder en Hannah Prins hebben er eentje waarin ze proberen elkaars bubbel te begrijpen. Hij is de adelfluisteraar, zij is een klimaatmeid. “Ik was al vegetariër voordat Hannah geboren werd. Ik dacht wel: het is wel een beetje een ontspoord corpsmeisje, dat komt wel weer goed joh”, zegt hij aan tafel bij Eva Jinek.

Op z’n verjaardag

Dat is ze ook echt een beetje, aldus Jort. “Hannah heeft wel een open uitstraling, interesse en zin in het leven… Als er een vrouw met paars haar en schreeuwpartijen was binnengekomen, dan gaat iedereen ook meteen met de haren overeind. Dit werkt en daarom is ze zo geweldig, en dat maakt het ook gevaarlijk.”

Eva vraagt zich af hoe Hannah naar hem kijkt. “Hoe ligt Jort — volgens jouw observatie, want jij bent ook op z’n verjaardag geweest — binnen z’n eigen bubbel? Hoe zou je zijn rol omschrijven?”

De armste

Hannah stelt dat Jort de armoedzaaier van de vriendengroep is. “Nou, ik denk ten eerste dat Jort de armste is van zijn vriendengroep.”

Eva: “Hahahaha.”

Eliteknecht Jort: “Dat zou goed kunnen, ja.”

Hannah: “En ook wel… Als je al zo lang vegetariër bent is hij sociaal ook wel geïnteresseerd in andere denkbeelden, maar de vrienden van Jort die ik heb gesproken, daarbij lukt het toch wel langzamerhand om een kleine voet tussen de deur te krijgen. Dat is toch goed, want je moet uiteindelijk iedereen mee krijgen.”

Na twaalf uur

Jort stelt dat Hannah buiten haar klimaatdingetjes om best een leuk persoon is. “Tot een uurtje of twaalf was ze inderdaad al die jongens met eigen vliegtuigen en jachten aan het ompraten, na twaalf uur werd ze gewoon gezellig hoor, dus toen ging het ook weer goed.”

Eva lachend: “Hannah, grijp jij in of moet ik het doen?”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Is het Jort Kelder-trucje uitgewerkt?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen