Carré wil Dries Roelvink niet op het podium: ‘Ze laten me niks weten’
Het Amsterdamse theater Carré behoort tot de meest prestigieuze podia van het land en daar wil Dries Roelvink graag optreden, maar er is één probleem. “Ze laten gewoon niks horen.”

Het gebeurt steeds vaker dat volkse artiesten zich laten zien op de ietwat chiquere podia. Zelfs Dries Roelvink is dat gelukt; hij heeft een keer opgetreden in het Concertgebouw. En nu wil de Amsterdamse volkszanger graag wat liedjes gaan zingen in Carré, maar de top van het Amsterdamse theater lijkt daar minder enthousiast over.
Terug in Carré
Dries heeft één keertje opgetreden in Carré, namelijk in 1996, maar zou dat dolgraag nóg een keer willen. “Aan Carré bewaar ik mijn mooiste herinneringen omdat daar alle groten uit de Nederlandse showbizz hebben opgetreden en dat voel je niet alleen in de kleedkamer, maar ook op het toneel”, legt hij uit in de Privé.
Zijn management heeft al een verzoek ingediend voor een tweede optreden. “Ik heb al plannen voor een volgend concert in Carré. Als het aan mij lag, had ik de affiches al laten drukken, maar ik heb van de directie nog geen datum doorgekregen waarop ik met mijn orkest welkom ben.”
Vier maanden
Dries beklaagde zich er in 2019 al over dat Carré hem nooit terugbelt. Hij zei toen in De Telegraaf: “Ik heb een officiële aanvraag ingediend om er op te treden, maar heb nog niets van Carré vernomen. Ik wacht op het verlossende telefoontje.”
En nu, zes jaar later, is daar dus nog steeds geen verandering in gekomen. Kennelijk begrijpt Dries de hint niet. Hij besluit in Privé: “Mijn manager Frank Wisse heeft vier maanden geleden gevraagd wanneer een concert mogelijk is. Ik heb geen idee waarom antwoord tot op heden is uitgebleven. Het is alsof ik in de wachtkamer ben gezet.”