Peter Pannekoek krijgt tv-vraag over nieuwe liefje: ‘Ongemakkelijk’

Peter Pannekoek wordt zwaar ongemakkelijk als een verslaggever van Shownieuws hem vraagt naar zijn nieuwe liefje. “Wij hebben in de wandelgangen gehoord dat jij een leuke relatie hebt.”

Peter Pannekoek © SBS

Vlak na zijn optreden bij het Televizier-Ring Gala lekte uit dat de presentator ervan, Peter Pannekoek, een nieuwe vriendin heeft. Wie dat is, is onduidelijk, maar voor de cabaretier is het heuglijk nieuws, want de afgelopen jaren was hij single. Hij maakte het uit met zijn ex-vriendin omdat zij monogaam was en hij niet aan andere vrouwen mocht zitten.

Nieuwe vriendin

Privé-baas Evert Santegoeds bespreekt het liefdesleven van Peter aan de desk van Shownieuws. “Laten we hopen dat het einde van het jaar net zo goed voor hem zal zijn als het is begonnen, want hij is verliefd. Dat hoorden wij en daar hebben we hem dan toch ook nog even naar gevraagd. Dat vindt hij dan wel even ongemakkelijk, heb ik het idee.”

Dan zien we verslaggever Thom Goderie hem voorleggen: “Wij hebben in de wandelgangen gehoord dat jij een leuke relatie hebt.”

Ongemakkelijk

Peter is direct ongemakkelijk. “Ehh, wie weet dat ik daar een keer wat over vertel, maar voor de rest vind ik het wel oké.”

Thom: “Maar het is dus waar?”

Peter: “Het is al een tijdje, ja.”

Thom: “Wat leuk man.”

Peter: “Ja, thanks.”

Hoe lang al?

Thom wil er meer van weten. “En hoe lang?”

Daar heeft Peter geen zin in. “Dat gaat je allemaal niks aan! Hahahaha!”

Bram Moszkowicz aan de desk: “Dat is wat je noemt: afgemeten antwoorden!”

En Tooske Ragas tot slot: “Ja, leuk, hè? Nou ja, het is aan, gefeliciteerd Peter! Komt vast goed.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Vindt u dat Peter Pannekoek ook wel wat terug mag geven aan Shownieuws?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen