Edsilia Rombley live op tv niet blij met Glennis Grace-vraag: ‘God…’

Edsilia Rombley wordt er niet goed van: tijdens zo’n beetje élk interview valt de naam van Glennis Grace wel. En ook gisterenavond was het weer zo ver, live op tv. “Je vraagt het weer aan mij!”

Trijntje Oosterhuis, Berget Lewis, Glennis Grace en Edsilia Rombley © RTL

Het is voor iedereen wel duidelijk: de Ladies of Soul hadden nooit verder gekund met winkelwagenterrorist Glennis Grace. Onmogelijk. Ze heeft zó’n slecht imago dat het moeiteloos had kunnen overslaan op hun concertreeks. Egoïstisch genoeg weigerde Glennis om gewoon op te stappen en het haar ex-vriendinnen wat gemakkelijker te maken.

Glennis’ naam

Berget Lewis, Edsilia Rombley en Trijntje Oosterhuis zagen zich uiteindelijk genoodzaakt om Glennis er publiekelijk uit te zetten, wat leidde in een ordinaire reactie van de Jumbo-nachtmerrie. Een aantal mensen — denk aan Johan Derksen — vinden het vals van de Ladies, maar de meeste mensen hebben er wel begrip voor. Er is gewoon iets geknakt.

Vervelend genoeg worden de dames nog bij íeder interview herinnerd aan hun ex-lid Glennis, ook gisterenavond in de talkshow Renze. “We moeten het even aanstippen: we zagen net even Glennis Grace voorbijkomen. Daar gebeurde iets mee. 2022 werd helemaal gecanceld. Dat was allemaal vervelend”, aldus gastheer Renze Klamer.

‘Weer aan mij!’

Renze vindt het naar voor de Ladies. “Er was heel veel negatieve aandacht voor het evenement en nu willen jullie een doorstart maken. Edsilia, wat voor invloed heeft dat gehad op de groep, dat gedoe met Glennis?”

Daarop zegt Edsilia Rombley: “Nou, vraag je het ook weer aan mij! God… Ja, goed, het is natuurlijk heel vervelend dat de media en… Het is best een heftige tijd hoor. Je merkt het al dat er veel… Iedereen heeft altijd commentaar op iets en het heeft gewoon heel veel teweeggebracht.”

Geschrokken

Renze vraagt zich af wat het met Edsilia gedaan heeft. “Ben je ervan geschrokken?”

Edsilia: “Ik moet eerlijk zeggen wel ja. Kijk, ik zal gewoon eerlijk zeggen: iedereen maakt keuzes en iedereen kan de verkeerde keuze maken en iedereen kan ervan leren, maar er zijn mensen die zó heftig reageren op alles. Ja, dat is voor ons ook lastig geweest. We hebben gewoon onze show moeten cancelen omdat het gewoon heel heftig was.”

Boek dicht?

Renze vraagt Edsilia dan direct naar een pijnpunt. “Is Glennis nu ook een afgesloten hoofdstuk? Is dat boek nu dicht?”

Edsilia: “Er is zoveel over gezegd. Op een gegeven moment moeten wij gewoon verder.”

Dan grijpt Berget Lewis in. “Je moet het zo zien… Op een gegeven moment, en dat hebben we ook zo uitgesproken, moet je het zien als een soort familierelatie of tussen partners. Als het even niet met elkaar botert, dan is het heel moeilijk om weer met elkaar samen te werken. Dat is echt heel moeilijk. En we waren op dat punt gekomen.”

‘Je moet door!’

Berget is er klaar mee. “Op een gegeven moment ben je jaren verder en dan moet je ook door. Dan moet je ook door. Het neemt niet weg dat wij elkaar gewoon nog steeds het beste gunnen, maar we moeten ook door en er is al zoveel over gezegd. Het brengt zoveel negatieve lading met zich mee wat gewoon jammer is.”

“Het is niet leuk voor ons, het is niet leuk voor haar. Ik vind het echt belangrijk dat we hier nu mee moeten gaan stoppen. We zijn ook individuen met een eigen carrière, iedereen gaat lekker, iedereen toert. We gaan gewoon weer vol positiviteit door met deze mooie show.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Vindt u de Ladies of Soul beter mét of zónder Glennis Grace?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen