Jeroen Pauw wil niet zeggen of hij na de zomer bij Bar Laat blijft

Jeroen Pauw wil niet zeggen of hij na de zomer weer terugkeert als presentator van Bar Laat en dat is toch wel een teken aan de wand. “Wel volg ik het programma dagelijks”, aldus de talkshowhost.

Jeroen Pauw © Annemieke van der Togt

Tv-critici zijn het erover eens: dat NPO 1 groen licht heeft gegeven aan Bar Laat om na de zomer weer terug te keren op de late avond is trekken aan een dood paard. De kijkcijfers zijn slecht, de gastenlijst is pover, het programma is impopulair en dan is Jeroen Pauw ook nog eens met de noorderzon vertrokken. Hij zit lekker op Curaçao.

Pauw zwijgt

Sophie Hilbrand presenteert Bar Laat nu daarom afwisselend met Tim de Wit, en zij zijn op het gebied van talkshows allebei nog niet bepaald A-sterren. Het was de bedoeling dat Jeroen na de winter weer terug zou keren bij Bar Laat, maar dat wordt door velen, waaronder Johan Derksen, in twijfel getrokken. Hij zou zich voor de show generen.

Tot nu toe heeft Jeroen zich nog niet uitgelaten over of en wanneer hij weer terugkeert als presentator van Bar Laat. Hij laat nu echter aan De Telegraaf weten dat het plan is dat hij in maart weer ten tonele verschijnt, maar wil tegelijkertijd nadrukkelijk níet reageren op het nieuws dat het programma na de zomer doorgaat.

Goede gasten

Jeroen laat volgens de krant weten ‘op dit moment’ niets kwijt te willen, behalve: “Ik volg het programma dagelijks en vind dat er goede gasten aan tafel zitten. Dat is fijn.”

En dat is toch wel een beetje merkwaardig. Het lijkt een teken aan de wand, alsof Jeroen er op z’n minst nog niet over uit is of hij bij dit programma betrokken wil blijven.

Geen interviews

Voorlopig is Jeroen in elk geval druk op Curaçao. Hij is bezig om met een aantal lokale journalisten een programma rond de verkiezingen op 21 maart op te zetten.

Hij legt uit: “Ik doe hierin zelf geen interviews, maar ben als trainer betrokken om de gesprekken met de verschillende Curaçaose lijsttrekkers voor te bereiden. Daar wordt lokaal verslag van gedaan.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Denkt u dat Jeroen Pauw de benen neemt bij Bar Laat?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Leontine Ruiters: een hoop gebakken lucht?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen