Oos Kesbeke en Tina Nijkamp delen zelfde personal trainer: ‘Chic’
Oos Kesbeke, bekend van de realityserie De Augurkenkoning, heeft dezelfde personal trainer als Tina Nijkamp. Zij heeft ook gezorgd voor zijn tv-doorbraak. “Ik zei: ‘Je moet Oos bellen!'”
© RTL Niemand wist het, maar Tina Nijkamp blijkt dé ontdekker van Oos Kesbeke, die met zijn zonen en augurkenfamilie schittert in een eigen realityserie bij RTL. De twee zaten gisterenavond toevallig naast elkaar in de talkshow RENZE. “Weet je wat Tina eigenlijk te maken heeft met jouw programma?”, vraagt gastheer Renze Klamer hem.
Personal trainer
Oos geeft aan dat hij dat inmiddels weet. “Ja, dat weet ik, maar nog niet zo lang.”
Renze: “Dat weet denk ik bijna niemand, Tina, maar jij hebt ooit een tip gegeven aan een producer, hè, van: ‘Doe daar eens wat mee!’”
Tina: “Ja, dat klopt, want wij kennen elkaar uit de sportschool van: ‘Hoi, hoi, hoi!’, want wij hebben dezelfde personal trainer. Heel chic. Ik trainde altijd om zeven of acht uur, en jij kwam altijd na mij, dus dan zeiden we van: ‘Hoi.’”
Koffie drinken
En toen? Tina: “Toen had Oos een interview in Het Parool en hij had al een keer in een VPRO-programma gezeten en toen was ik koffie aan het drinken met die producent, en toen zei ik: ‘Weet je wat jij moet gaan doen? Jij moet Oos eens gaan bellen, want volgens mij is dat hartstikke leuk voor een realityserie!’ Dus zo is dat gegaan.”
Renze: “En toen het eenmaal tot stand was gekomen heb jij ook een bedankje gekregen, begreep ik?”
Schattig
Tina beaamt dat. “Ja, dat vond ik zo schattig, want ik heb er verder natuurlijk helemaal niks mee te maken en ik wil er verder ook geen credits voor nemen, nee helemaal niet, absoluut niet. Maar ik vond het ook zo aardig van die producent. Dat is een heel goede tv-maker ook.”
“Die had dus nog voordat de eerste uitzending was, zo’n heel groot blik met álle spullen die Kesbeke maakt gekregen. Daar heb ik heel lang plezier van gehad.”