Gordon wil dat KLM zijn koffie gaat schenken: ‘Echt niet te zuipen!’
Gordon roept KLM, dat ruim 30 miljoen passagiers per jaar vervoert, op om zijn Blushing-koffie te gaan schenken aan boord. “Die koffie van jullie aan boord is niet te zuipen”, zegt hij.

Nu de televisiecarrière van Gordon op een dood spoor lijkt te zijn beland — zijn laatste wapenfeit is zijn soapserie die met één aflevering is ingekort — is de realityster erop gebrand om een andere inkomstenbron aan te boren. Die dure levensstijl, met huizen in zowel Blaricum als Dubai, moet natuurlijk wel ergens van betaald worden.
KLM-koffie
Gordon heeft een paar goed lopende horecazaken, maar dat verdient natuurlijk niet zo lekker als een lucratief Talpa-contract. Daarom hoopt de entertainer nu een deal te sluiten met KLM, waar hij in de coronatijd nog ontzettend woest op was omdat ze hem vanwege de omikronvariant van het coronavirus niet naar Dubai wilden vliegen.
Het lijkt erop dat Gordon vol wil inzetten op zijn eigen zakken met koffiebonen. “Kijk, dit is onze nieuwe koffiezak en ik wil allereerst even mijn excuses aanbieden voor diegenen die massaal hebben besteld via de website, maar het duurt iets langer in verband met de grote vraag hiernaar”, begint hij in een filmpje op Instagram.
Niet te zuipen
Hoewel hij de orders van zijn eigen webshop dus al niet aankan, wil Goor nu de 30 miljoen passagiers van KLM gaan bedienen. “Het gaat hartstikke goed en ik had een idee, want lieve KLM, ik vlieg nu al heel lang met jullie en met veel plezier, maar die koffie van jullie aan boord is niet te zuipen. Dat is slootwater. Sorry dat ik het zeg, maar dat is echt zo.”
“Is het niet eens tijd, KLM’ers, om deze koffie aan boord te schenken? Wat vinden jullie van dit idee?”
Nou, één keer raden.