Caroline Tensen (60) wil meer dan ooit grote biceps: ‘Dit is waarom’

Caroline Tensen is alweer bijna zes maanden een 60-jarige vrouw en ze neemt steeds meer voorzorgsmaatregelen om een fit oud besje te worden. Zo werkt ze aan haar grootste biceps óóit.

Caroline Tensen © Instagram

Het is voor de 60-jarige Caroline Tensen van groot belang dat ze de laatste 20 à 25 jaar van haar leven een beetje gezond doorkomt. De presentatrice van Eén tegen 100 treft rigoureuze maatregelen die ervoor moeten zorgen dat ze straks een fit oud besje wordt. Zo werkt ze bijvoorbeeld aan grote, dikke biceps en andere keiharde spieren.

Duizend euro

Caroline spendeert maandelijks zo’n duizend euro aan een personal trainer. “Ik kan jullie wel vertellen dat ik al negentien jaar sport met dezelfde personal trainer”, zegt ze in weekblad Party.

Ze vervolgt: “Het is een groot voorrecht om met een eigen trainer te kunnen sporten. Hij heet Joost, ik zie hem een beetje als ‘mijn Joost’ en dat is bedoeld als groot compliment naar hem. Ik train drie keer in de week als mijn agenda dat toelaat. Daar ga ik heel ver in. Ik plan het liefst alles om dat sporten heen.”

Drie keer per week

Die sessies met Joost vinden normaal gesproken drie keer per week plaats en dat blijft voorlopig zo. Fit tot de laatste quizvraag. “Als ik opnamedagen heb, dan moet ik het sporten natuurlijk skippen of verplaatsen. Maar in principe train ik elke maandag, woensdag en vrijdag om 09.00 uur met hem.”

En op die momenten is het dus de taak van Joost om Caroline hele dikke biceps te bezorgen. “De krachttraining hoort bij het programma en het advies van mijn trainer. Hij heeft me uitgelegd dat krachttraining erg belangrijk is, met name als je ouder wordt. Je botten worden namelijk brozer en daarom moet je je spieren sterker maken.”

Superbelangrijk

Die spieren moeten ervoor zorgen dat als Caroline de volgende keer weer van haar e-bike valt, er niets breekt. “Oudere mensen zijn soms niet op de hoogte van het belang van goede en sterke spieren. Ik vind het weleens jammer dat dat nog zo onbekend is bij veel senioren.”

Als al die andere Omroep MAX-klanten het niet weten of willen weten, dan is dat aan hen. “Maar goed, ik weet het wel, dus ik zorg ervoor dat ik veel aandacht schenk aan sterke spieren.”

Arme mensen

Maar goed, die Caroline heeft het makkelijk. Die spendeert gewoon een rug per maand aan die personal trainer. Hoe moet het gewone volk, oftewel haar kijkerspubliek, dit doen?

Die kunnen thuis wel wat knutselen, aldus La Tensen. “Je kunt thuis trainen met conservenblikken, met 1,5 literflessen en noem maar op. Het hoeft geen extra geld te kosten om iets aan krachttraining te doen.”

Nou, Greet uit Appelscha rent al naar de Jumbo voor een bulkvoorraad tomatenpurree. Kan ook zij wat aan die kipfilets doen…

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Moet MAX proberen om Caroline Tensen in huis te halen?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen