Linda de Mol krijgt verbale tik van Meilandjes-biograaf: ‘Knettergek!’

Linda de Mol wordt behoorlijk hard aangevallen door Jan Dijkgraaf, de biograaf van de Meilandjes. Hij vindt haar mediahouding ‘knettergek’. “Ze is íetsje teveel in zichzelf gaan geloven.”

Linda de Mol en Jan Dijkgraaf © NPO, SBS

Het is nog nooit eerder gebeurd in de geschiedenis van de Nederlandse televisie: een presentatrice die eist dat media hun vragen vooraf insturen, die vragen vervolgens gaat censureren en de overgebleven vragen laat stellen door een eigen verslaggever. Toch is dit nu precies de mediahouding van de gevallen tv-koningin Linda de Mol.

Jan haalt uit

Linda wil graag promotie maken voor de revival van haar serie Gooische Vrouwen, maar dan wel op een Noord-Koreaanse manier. RTL Boulevard heeft besloten om vanwege haar bizarre eisen af te zien van zo’n interview. Volgens Bridget Maasland zijn zelfs de koning en koningin nog makkelijker en onafhankelijker te interviewen.

Het is inderdaad bij de beesten af, vindt Meilandjes-biograaf Jan Dijkgraaf. “Serieus? Als je zulke voorwaarden stelt, ben je misschien íetsje teveel in jezelf gaan geloven”, sneert hij in Briefje van Jan.

Wereldwonder

Linda stelt zich echt gigantisch aan, vindt Jan. “We hebben het hier niet over het achtste wereldwonder dat geopenbaard werd, hè? Je bent gewoon Linda de Mol. Knettergek om dit soort acties te verzinnen. Al vind ik verslaggevers die zo’n persdag niet stante pede verlaten misschien nog veel gekker…”

De reden dat Linda zo ontzettend krampachtig omgaat met de media, is omdat ze koste wat kost wil voorkomen dat een verslaggever haar een vraag stelt over haar omstreden geliefde Jeroen Rietbergen.

Twee maten

Sneu, vindt RTL Boulevard-kijkster Klaziena het. Zij schrijft op de Facebook-pagina van de showrubriek: “Zelf wist ze niet hoe breed ze het uit moest meten in haar blad toen dat hele gezeur met Jeroen begon. Iedereen moest begrip hebben voor haar en oh wat had ze het zwaar.”

Ze vindt het naïef dat Linda die Jeroen zo in bescherming neemt. “Nu ze hem heeft teruggenomen en mensen daar een mening over hebben moeten ze ineens hun waffel houden. Beetje meten met twee maten dan. Ze moet doen wat ze wil hoor, haar leven, maar dan straks niet weer lopen zeiken en janken wanneer het weer mis gaat.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Denkt u dat Linda de Mol ooit weer de status van tv-koningin bereikt?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen