Paparazzo spot Eva Jinek met nieuwe baby, lijkt in scène gezet
Eva Jinek aan de wandel met haar pasgeboren dochtertje Salo, haar zoontje Pax én haar vriend Dexter: alwéér een voltreffer van Story-paparazzo Edwin Smulders. In scène gezet?
© Linda Stulic Het is geen geheim dat een groot deel van de paparazzifoto’s in roddelbladen in samenspraak met de sterren worden genomen. BN’ers krijgen vaak twee opties: óf ze werken even mee voor een leuk fotootje óf de paparazzo gaat op een hinderlijke manier de hele dag staan posten om uiteindelijk een ongewild fotootje te schieten.
In scène gezet
Eigenlijk is het voor sterren een beetje kiezen uit twee kwaden. Rob Kemps koos er in de lente ook voor om mee te werken aan een paparazzofoto, namelijk toen hij over straat liep met zijn nieuwe vriendin. Maar als je wéét dat je gefotografeerd wordt, is het dan niet zwaar respectloos om haar vol op de mond te nemen? Leuk voor zijn ex…
Het is Rob op kritiek komen te staan, maar daar trekt hij zich niets van aan. Eva Jinek heeft een minder hartelijke relatie met de pers. Ze durfde na haar eerste bevalling niet naar het ziekenhuis te gaan uit angst voor paparazzi: “Ze stonden voor mijn deur te wachten tot ik naar buiten zou komen met de kinderwagen. Het gaf me een opgejaagd gevoel.”
Afspraken met Eva
Story-baas Guido den Aantrekker gaf later aan afspraken gemaakt te hebben met Eva. “Met Eva Jinek hebben wij de afspraak dat wij haar zoontje niet herkenbaar in beeld brengen. Daardoor is zij ook veel meer welgezind om voor ons te poseren bijvoorbeeld.”
En zo staat er deze week een perfecte gezinsfoto van Eva op de cover van Story. Haar pasgeboren dochtertje Salo, zoontje Pax en geliefde Dexter: ze staan er allemaal op. “De eerste foto’s!”, kopt het roddelblad groot.
Eerste foto’s
Edwin heeft een leuk plaatje gemaakt van Eva en haar gezin. “Als Story-fotograaf Edwin Smulders de presentatrice afgelopen weekend met haar jonge gezin in hun pittoreske woonplaats Abcoude voor zijn lens krijgt, is in één oogopslag duidelijk dat de weg die ze op dat moment afleggen er een van intens gezinsgeluk is.”
Het tijdschrift vervolgt: “Gewoon een vredig tafereeltje, dat tijdens deze donkere gruweldagen op het wereldtoneel de nodige mensen welkom zal zijn.”
Story-cover
De cover van de nieuwe Story: