Hélène Hendriks vraagt zich af: ‘Vind jij Vincent Karremans lekker?’

Hélène Hendriks heeft gisterenavond in haar talkshow De Oranjezomer aan tafelgast Raymond Mens gevraagd of hij de Rotterdamse wethouder Vincent Karremans ‘een lekker ding’ vindt.

Hélène Hendriks en Raymond Mens © SBS 6

Puur en alleen omdat hij op mannen valt wordt Raymond Mens continu overal geconfronteerd met de vraag of hij bepaalde heren ‘lekker’ of ‘aantrekkelijk’ vindt. Vorige week moest hij bij De Oranjezomer al toegeven dat Özcan Akyol niet zijn type is en gisterenavond werd hij gevraagd of hij iets voelt bij de Rotterdamse wethouder Vincent Karremans.

Op wit paard

Vincent wordt door sommigen genoemd als mogelijke kandidaat om Mark Rutte op te volgen. Daarover zegt Rutger Castricum in de talkshow: “Dat vind ik ook een aardige. Dat is een soort kloon van Rutte, moet ik eerlijk zeggen. Die laat ook alles van zich afglijden en lacht ook alles weg, dus de vraag is of Nederland dáár nu zin in heeft.”

Politiek verslaggever Merel Ek: “95 procent van Nederland kent deze man niet, dus het is wel een groot risico als partij. Dat is een wethouder in Rotterdam en vooral bekend van zijn gelikte campagnefilmpjes op het witte paard.”

Lekker ding

Dan laat Hélène het beeld zien waarop Vincent half ontbloot op een paard zit. “Het is niet voor jonge kijkers dit, hè?”

Merel: “Hij wordt wel gezien als een talent binnen de partij.”

Hélène: “Zou hij geschikt zijn, Raymond?”

Raymond: “Ja, ik denk het wel. Ik denk overigens dat het Dilan wordt.”

Hélène plagend: “Jij vindt het wel een lekker ding, denk ik, of niet?”

Niet aardig

Raymond reageert sportief. “Een lekker ding? Maar iedere keer als jij dat vraag zeg ik: ‘Dat is mijn type niet.’ En dan krijg ik appjes van mensen erna: ‘Dat is ook niet aardig dat je dat zegt.’ Dus: een hártstikke lekker ding! Ik kreeg nog een appje van Mark Kampers vorige week: ‘Dat is ook niet aardig!’”

Angela de Jong: “Dit soort vragen krijg je niet bij Op1, hè?”

Rutger: “Maar waarom vind je dit geen lekker ding? Dit is toch best een lekker ding?”

‘Mijn type niet’

Raymond: “Het is mijn type niet. Ten eerste – ik ken hem – hij is een beetje groot voor mij; dat wordt heel onhandig.”

Angela: “Dat is toch juist fijn? Een lange vent?”

Raymond: “Voor de VVD kan het interessant zijn. Ik denk dat Dilan voorgedrag wordt, maar je weet nooit of hij een poging gaat wagen.”

Rutger even later: “Raymond, zou je mij doen?”

Fragment

Vincent Karremans op een wit paard:

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Als het VI-trio op deze manier een vrouwelijke politica zou bespreken, zou het land dan te klein zijn?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen