Floortje vindt grap over ‘geldslurpende’ NPO niet leuk

Foto: RTLFloortje Dessing kon vanochtend niet lachen om een grap die Radio 10-dj Tim Klijn maakte over de NPO. Dat was te horen op de radio. Dessing maakt haar programma Floortje Naar Het Einde Van De Wereld met slechts één collega en dat lokte bij Klijn de reactie ‘het kán dus wel goedkoper bij de Publieke Omroep’ uit. “Het is wel een beetje achterhaald dat de Publieke Omroep heel veel geld besteedt. Er wordt onwijs bezuinigd, hè. Dat is echt waar. Een beetje een flauw inkoppertje“, reageerde Dessing.

De presentatrice maakt haar programma met Hanneke van Binsbergen. “Wij noemen het Peppi en Kokki-televisie. Dan gaan we weer met z’n tweeën één of andere jungle in en maken we een mooi verhaal.

Met z’n tweeën een programma maken is erg uitzonderlijk, benadrukt Dessing. “Dat kan maar bij sommige programma’s helaas. Wij hebben zeg maar één item, dat we samen met z’n tweeën kunnen voorbereiden. Maar programma’s als Radar of Opgelicht hebben zo veel redactiewerk, daar heb je gewoon echt meer redactieleden voor nodig.”

Het nieuwe seizoen van Floortje Naar Het Einde Van De Wereld bestaat niet uit acht, maar twaalf afleveringen.

Meer in VARA

Alle artikelen

Wat vindt u?

Alle polls

Helpt Peter van der Vorst de carrière van Renze Klamer om zeep?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen