‘Charlatan’ Deepak Chopra in RTL Late Night

De Indiase goeroe Deepak Chopra is vanavond te gast in de Humberto Tan-show RTL Late Night. Dat heeft RTL 4 vandaag aangekondigd. Chopra is in Nederland voor een symposium over Alzheimer in Amsterdam, waar hij een therapie op basis van Ayurveda zal propageren. De Vereniging tegen de Kwakzalverij wil dat staatssecretaris Martin van Rijn (Gezondheidszorg) het symposium mijdt, omdat het Chopra een regelrechte ‘charlatan’ vindt die ‘wartaal’ uitslaat.

Ook andere sprekers op het congres ergeren zich aan de komst van Chopra. “Ik heb niets met dat alternatieve gedoe“, zegt Philip Scheltens, directeur van het VUmc Alzheimercentrum. “Ik hou mijn eigen verhaal en de rest kan mij gestolen worden.”

RTL Late Night is iets milder gestemd. Het programma noemt hem ‘één van de grootste schrijvers en denkers van deze tijd’. “Voor miljoenen volgers is deze arts die oosterse en westerse inzichten uit de geneeskunde verenigt de belangrijkste inspiratiebron in hun leven geworden.”

Nooit eerder gaf deze bestseller auteur een live interview op Nederlandse tv. “Dat staat garant voor een boeiend gesprek over hoe wij met bewuste beïnvloeding van ons lichaam gezonder, gelukkiger en vele malen ouder kunnen worden.”

RTL Late Night is om 22.30 uur te zien op RTL 4.

Meer in RTL

Alle artikelen

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Tina Nijkamp makkelijk kritiek zou uiten op Vandaag Inside?

Tussenstand

Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen