Tom Groot populairste Boer Zoekt Vrouw-boer ooit

Foto: John KramerDe 32-jarige tulpenboer Tom Groot uit Nieuwe Niedorp is de populairste boer van Boer Zoekt Vrouw. Hij heeft maar liefst 1808 brieven gekregen. Dat bleek zondag in een nieuwe aflevering van de datingshow met Yvon Jaspers. In de geschiedenis van Boer Zoekt Vrouw is het slechts twee keer eerder gebeurd dat een boer meer dan duizend brieven gekregen, namelijk bij geitenboer Frank Brinkhaus uit seizoen vijf (1029 brieven) en bij melkveehouder Henk van Vliet uit seizoen zes (1109). 

In totaal schreven er dit seizoen 2388 vrouwen naar één van de Boer Zoekt Vrouw-boeren. Daarvan was dus ruim 75 procent bestemd voor boer Tom Groot.

Boer Tom kreeg zóveel brieven, dat Yvon Jaspers ze niet eens mee kreeg in haar auto. Daarom had het programma een wit bestelbusje ingezet.

Het AD is niet verbaasd dat Tom zo veel brieven heeft gekregen. Volgens de krant doet boer Tom niet onder voor bekende knappe mannen als Barry Atsma of de schaatsbroertjes Mulder.

Een vriend van boer Tom suggereerde in september nog in het AD dat het best zou kunnen dat Tom om commerciële redenen meedoet aan Boer Zoekt Vrouw. “Je bedrijf op tv voor een miljoenenpubliek is natuurlijk commercieel rete-aantrekkelijk.

Boer Zoekt Vrouw begon zondag met 3,6 miljoen kijkers.

Meer in KRO

Alle artikelen

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen