Nieuwe serie Scorpion groot succes op Veronica

Foto: RTLDe dramaserie Scorpion is zondagavond met mooie cijfers van start gegaan op Veronica. Er keken 557.000 mensen naar de Amerikaanse productie, goed voor 7,3 procent marktaandeel. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. Scorpion, dat eind september begon in Amerika, scoorde maar liefst 109 procent boven het laatste weekgemiddelde van Veronica. Het aansluitend uitgezonden Hawaii Five-0 deed eveneens goede zaken met 500.000 kijkers en 7 procent marktaandeel.

Scorpion begon in de Verenigde Staten met 19 miljoen kijkers en zit nu al weken stabiel op om en nabij de 15 miljoen kijkers. Daarmee is de serie een groot succes. Nu al is er een tweede seizoen van 22 afleveringen besteld.

De in Amerika populaire serie Scorpion gaat over de briljante professor Walter O’Brien, die beschikt over één van de hoogst gemeten IQ’s ter wereld. Onder de naam ‘Scorpion’ zet deze excentrieke genie zijn eigen team van meesterbreinen op.

De vier jonge slimmeriken vormen samen een apart clubje. Samen beschermen zij hun medemens tegen alle complexe bedreigingen van deze moderne tijd. Zo kregen ze in de eerste aflevering van de overheid de opdracht te voorkomen dat tientallen vliegtuigen neerstorten op Los Angeles.

De hitserie is geïnspireerd op een waargebeurd verhaal. Walter O’Brien bestaat namelijk echt en er wordt beweerd dat hij zo slim is dat hij NASA heeft weten te hacken toen hij pas 13 jaar was.

 

Meer in SBS

Alle artikelen

Wat vindt u?

Alle polls

Helpt Peter van der Vorst de carrière van Renze Klamer om zeep?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen