Robert Jensen maakt eigen RTL Boulevard

Geplaatst op donderdag 11 maart 2010 om 18:01

Foto: Kastermans FotografieHet nieuwe RTL 5-programma Snafu TV van Robert Jensen en Jan Papparazzi wordt een entertainmentnieuws-rubriek met wisselende deskundigen. In de tv-show, vanaf 9 april wekelijks te zien, zullen Jensen en Paparazzi vanachter een desk het shownieuws behandelen. “Elke week schuift een correspondent aan, die de afgelopen week reportages in showbizzland heeft gemaakt, en geeft een wekelijks wisselende deskundige zijn of haar kijk op het nieuws“, laat RTL donderdag weten.

Ook de talkshow van Robert Jensen, Jensen!, keert terug in april. “Vanaf donderdag 1 april staat hij weer te popelen om nieuwe afleveringen van zijn spraakmakende show te presenteren. De kijker kan dat ook doen, want Jensen staat garant voor hilariteit, scoops en gezelligheid. Hij neemt het late night tijdstip weer voor zijn rekening met uiteenlopende gasten uit de showbizz, de politiek en de sport. Ook gewone mensen die op de een of andere manier zijn opgevallen in het nieuws, kunnen op de rode bank terechtkomen“, laat het tv-station weten.

Jensen is vanaf 1 april elke donderdag tussen 22.00 en 23.00 uur te zien, en Snafu TV wordt vanaf 9 april elke vrijdag tussen 22.20 en 22.50 uur uitgezonden.


25 Reacties op “Robert Jensen maakt eigen RTL Boulevard”


  1. Remco (Reageer op dit bericht)

    kansloos

  2. Wendy (Reageer op dit bericht)

    De meeste mensen staan te popelen alvorens iets begint, maar als ik het bericht goed lees, popelt Jensen pas op het moment dat zijn programma begint.

  3. Haasje (Reageer op dit bericht)

    Hij kan niet aan de gang blijven met Jaap, Herman, Kelly. En Patricia wil vast niet meer na het telefoonincidentje. Dan nu dus maar “gewone mensen” op de bank! Spraakmakend!

  4. anonymous (Reageer op dit bericht)

    Zo Haasje, ben je ook weer uit je holletje gekropen ?

  5. Haasje (Reageer op dit bericht)

    Reactie op anonymous: Ja, het wordt weer voorjaar!

  6. jaap (Reageer op dit bericht)

    dan wordt dit een flop denk ik, als het showniews wordt

  7. anonymous (Reageer op dit bericht)

    Reactie op Haasje: Ja dat merk ik . Maar jou reacties lees ik dan ook graag hoor.
    want vergeleken met andere reacties, gaan ze wel ergens over .

  8. Wendy (Reageer op dit bericht)

    Reactie op anonymous: Ja, hoor. Haasje is nog niet uit zijn holletje of jij kruipt erin!

  9. Maarten (Reageer op dit bericht)

    Ben eigenlijk wel benieuwd naar het programma. Maar tegelijkertijd ook benieuwd hoeveel ‘deskundigen’ bereid zijn hieraan mee te werken.

  10. Joep (Reageer op dit bericht)

    Wat een prutnaam.

    Beetje reclame maken voor diezelfde prutsite.

  11. Chiel (Reageer op dit bericht)

    Een beetje als the Showbizzshow with David Spade zou het kunnen worden Nice!

  12. Medi@watcher (Reageer op dit bericht)

    Als Peter v/d Vorst aanschoof bij Jensen in de Middag (Noordzee / Yorin FM) zorgde dat wel voor de leukste radiofragmenten van de week. Hoop dat Snafu TV hetzelfde sfeertje neer kan zetten.

  13. Kaj (Reageer op dit bericht)

    Zometeen een RTL Nieuws Extra uitzending i.v.m. het overlijden van Hans van Mierlo (78)

  14. Bass (Reageer op dit bericht)

    Mijn hemel! Dus dan komen Kelly, Herman of Jaap behalve donderdag ook nog eens elke vrijdag opdraven als commentator? Benieuwd wie daar op zit te wachten..

  15. Medi@watcher (Reageer op dit bericht)

    Kan ook gewoon RTL’s 1 april grap zijn natuurlijk! ;-)

  16. Anonymous (Reageer op dit bericht)

    Mag ik bedanken? Dat RTL deze man nog steeds op TV houdt net als een Gordon bijv. geeft aan dat het niet echt deskundige TV makers zijn, aantonnbare grote successen zijn er al jaren niet en toch sleept het maar voort…

  17. Flippo (Reageer op dit bericht)

    Jensen past ook precies bij RTL Tokkie

  18. Anonymous (Reageer op dit bericht)

    Reactie op Flippo: hou op, “tokkie” hoort bij SBS: niet proberen dit aan RTL te plakken.

    Ik denk dat de vrijdaguitzending wel eens succesvoller kan gaan worden dan die van donderdag. Op de donderdag gaat Jensen, doordat naar alle waarschijnlijkheid weer dezelfde lading oninteressante B-sterren langs zal gaan komen, denk ik onderuit. Op de vrijdag kan hij echter lekker los gaan op shownieuwtjes en dat ligt hem wel. Dit zal wel eens flink wat kijkers kunnen gaan trekken.

  19. Anonymous (Reageer op dit bericht)

    RTL is zo goed bezig de laatste maanden maar met deze man haak ik toch weer af.
    WIe bij RTL is er daar zo idioot daat ze het steeds weer proberen met hem. Of zou ie misschien iets weten van iemand……?

  20. anonymus (Reageer op dit bericht)

    meer van dezelfde altijd beledigende en pesterige items, niemand wil ij deze man op de bank, weg met die nongetalenteerde pafzak die denkt dat hij een amerikaanse talkshowhost is.

  21. Bob (Reageer op dit bericht)

    Reactie op Chiel: Okay, David Spade zijn carriere is zo goed als dood maar om hem nu te vergelijken met een vatzig homp vlees waar geen grappig woord uitkomt gaat wel erg ver.

    Ik begrijp het ook niet. RTL5 heeft best een leuk imago, prima combi van buitenlands en nederlands product. Waarom dan investeren in iets wat zo vreselijk oudbollig is ? De opzet is zo oud als de weg naar Rome en Jensen’s humor vind ik niet meer van deze tijd. Hoe lang kan je teren op wat poep en pies grapjes ? In combinatie met wat ordinair gescheld. Zoveel talent in Nederland wat ook beschikbaar is, het kan niet anders dan dat ze een deal met de man hebben waar ze niet vanaf komen. Dat moet de enige reden zijn.

  22. Martijn (Reageer op dit bericht)

    Wel lekker geprogrammeerd trouwens. Denk dat de doelgroep van dit programma ook graag x factor kijkt dus staat niet echt tactisch tegenover uitslag x factor.

  23. mark (Reageer op dit bericht)

    Dit wordt net zoiets als CQC, alleen leuker en beter bekeken (zit zeker na een misdaadserie?).

  24. J van der Lingen (Reageer op dit bericht)

    Ik zag hem laatst op zondagochtend de cockring uitkomen. Dat is ook weer duidelijk dus.

  25. wietske (Reageer op dit bericht)

    ja je moet toch wat als niemand meer bij je op de bank wil, nongetalnteerde schreeuwlelijk.

Reageer

Voor het reageren op artikelen van Mediacourant gelden huisregels. Lees de policy.

Let op: Reacties aan Mediacourant of vragen over redactionele keuzes kunt u slechts toesturen via het mailformulier.

Nieuws


Best Belezen Juni 2010

  1. Geert Wilders als Michiel de Ruyter in Veronica Magazine
  2. Popstars zoekt kandidaten op Marktplaats en Youtube
  3. Joran van der Sloot gooit wijn in gezicht Peter R. de Vries
  4. RTL 4 met exclusief interview moeder Van der Sloot
  5. Peter R. de Vries: 'Joran wilde me al uitschelden' (video)