Quinty Trustfull begrijpt actie voor Koffietijd-tune
Geplaatst op donderdag 11 maart 2010 om 13:23
Presentatrice Quinty Trustfull snapt dat op internet een actie is gestart voor het behoud van de bekende Koffietijd-tune. De ochtendshow keert in april terug op RTL 4, maar producent Talpa laat een nieuwe tune produceren. De oude intro- muziek, een compositie van Hans van Eijck en geschreven door Bert van der Veer, komt te vervallen. “Ik vind het zelf ook echt een leuk nummer hoor. Als ik op straat loop zingt iedereen dat. Ik snap het wel, maar er komt vast ook een hele leuke nieuwe“, zegt Quinty op Q-music.



donderdag 11 maart 2010 om 13:28
Ik zou zeggen: Gebruik die 2e tune! Die van het laatste seizoen met Judith de Klijn en Sybrand Niessen. Die was toch al wat moderner.
donderdag 11 maart 2010 om 13:29
Reactie op Peter: En niet gezongen!
donderdag 11 maart 2010 om 13:42
Natuurlijk helpt zo’n actie niet, heel naief om te denken dat het iets uit zou halen.
Zoals ik al zei; het is puur voor de media-aandacht. Helaas is dat gelukt, maar die oude Koffietijd-tune horen we niet meer terug!!
donderdag 11 maart 2010 om 13:43
Dan snapt ze meer als ik.
donderdag 11 maart 2010 om 13:53
Reactie op Flippo: Het gaat om het statement, dat begrijpt iedereen.. Wil je nu ophouden met je persoonlijke aanval? Het is duidelijk.
donderdag 11 maart 2010 om 14:08
Kijk net ff het filmpje op deze site. Mooi decor voor x factor in denemarken zeg!
donderdag 11 maart 2010 om 14:34
Reactie op Frank:
Het is geen statement.. het is een rechtenkwestie.
donderdag 11 maart 2010 om 14:34
Reactie op Flippo: Heel naïef om te denken dat het om de media-aandacht gaat.
Het gaat erom dat Talpa de tune produceert en zo de auteursrechten in eigen beheer (Talpa Music) kan houden. Het heeft (deze keer) dus niet met promotie te maken.
donderdag 11 maart 2010 om 14:57
Ik zeg ook niet dat het om commerciële media-aandacht gaat. Gewoon van een puber die er op kickt om met dit soort nutteloze acties in het nieuws te komen. Probeerde ie toen met de ‘gelekte’ beelden van Voetbal Inside en GTST ook, erg irritant.
En ‘Frank’, persoonlijke aanval? Ben jij de initiatiefnemer zelf soms?
donderdag 11 maart 2010 om 15:04
Reactie op Flippo: Ik wil gewoon zeggen dat het duidelijk is, je herhaalt alles.. Dit stond ook in een bericht van gisteren.
En nee, ik ben geen initiatiefnemer. Ga je nu weer aan het werk ‘Flippo’? Je baas betaalt je niet voor een hele dag op Mediacourant zitten!
donderdag 11 maart 2010 om 15:05
Reactie op Flippo: Ik wil gewoon zeggen dat het duidelijk is, je herhaalt alles.. Dit stond ook in een bericht van gisteren.
En nee, ik ben geen initiatiefnemer. Ga je nu weer aan het werk ‘Flippo’? Je baas betaalt je niet voor een hele dag op deze site zitten!
donderdag 11 maart 2010 om 18:33
Wie herhaalt hier nu alles ?
donderdag 11 maart 2010 om 20:50
Incontinententijd, ene beetje lekken de hele dag zeiken
Het is incontinententijd een schone luier en jeuk aan mn uiter,
Incontinententijd…. :Lol:
donderdag 11 maart 2010 om 21:28
Reactie op Frank: Zo, een tegenaanval? Pittig hoor.
Wel erg jammer dat je er inhoudelijk niet op in gaat.
En die hierboven was ik niet.
vrijdag 12 maart 2010 om 9:28
Reactie op Frank:
O shit,dan kunnen we ook niet meezingen:P Maja,het is wel eingentijdser..