Tweede dode na auto-ongeluk VPRO-programma

Geplaatst op zondag 27 december 2009 om 15:25

Foto: VPROHet auto-ongeluk met medewerkers van het programma ‘Beagle, in het kielzog van Darwin’, vorige maand in Argentinië, heeft een tweede leven geëist. Dat heeft een woordvoerster van de VPRO zondag bekendgemaakt. Volgens de omroep is zojuist bekend geworden dat een tweede inzittende, historica Jane Cameron (49), aan haar verwondingen is overleden. Eerder overleed de Nederlandse Petra Niegeman, die was overgevlogen om haar partner, geluidsman Charles Kersten, te bezoeken.

Op 11 november raakten in Argentinië vier medewerkers van het Beagle-programma betrokken bij het ernstige auto-ongeluk. De auto raakte in botsing met een vrachtwagen. Het ongeluk gebeurde op zestig kilometer van Puerto Madryn, de havenstad waar de Clipper enkele dagen lag.

Historica Jane Cameron werkte als archivaris bij de nationale archieven op de Falkland eilanden (Falkland Islands Government Archives). De afgelopen jaren heeft ze zich verdiept in de geschiedenis van het eiland en de regio. “Haar kennis van de regio en de missie brachten haar aan boord van de Clipper Stad Amsterdam, waar ze een rol zou hebben in aflevering veertien, over de Vuurlandse indianen en de missie, die 20 december werd uitgezonden“, vertelt de zegsvrouw.


1 Reacties op “Tweede dode na auto-ongeluk VPRO-programma”


  1. Mike (Reageer op dit bericht)

    Vreselijk

Reageer

Voor het reageren op artikelen van Mediacourant gelden huisregels. Lees de policy.

Let op: Reacties aan Mediacourant of vragen over redactionele keuzes kunt u slechts toesturen via het mailformulier.

Nieuws


Best Belezen Juni 2010

  1. Geert Wilders als Michiel de Ruyter in Veronica Magazine
  2. Popstars zoekt kandidaten op Marktplaats en Youtube
  3. Joran van der Sloot gooit wijn in gezicht Peter R. de Vries
  4. RTL 4 met exclusief interview moeder Van der Sloot
  5. Peter R. de Vries: 'Joran wilde me al uitschelden' (video)