Dancing on Ice begint op vrijdag 12 januari

Geplaatst op woensdag 03 januari 2007 om 18:55

De tweede reeks van de ijdansshow Dancing on Ice gaat op vrijdag 12 januari van start bij RTL 4. Dat meldt RTL Boulevard. De ijsdansshow gaat gelijktijdig van start met de SBS-variant Sterren dansen op het IJs. De tweede reeks van Dancing on Ice wordt niet in samenwerking met de Vlamingen gemaakt. Martijn Krabbé presenteert het programma daarom niet meer met zijn Vlaamse tv-collega Francesca Vanthielen, maar met John Williams.

Regilio Tuur, Kelly, Winston Gerschtanowitz en Stella Gommans zijn enkele kandidaten die meedoen aan Dancing on Ice. John Williams, die vorig jaar ook één van de deelnemers aan het programma was, is erg blij dat hij Dancing on Ice nu mag presenteren. “Te gek. Wat een beetje schaatsen kan doen voor deze Surinaamse jongen“, aldus Williams in Boulevard. “Ik was echt verrast toen ze me vroegen. Ik dacht: ze vragen of ik nog een keer mee wil doen, dat vond ik te ver gaan.”

Volgens John Williams is er wel chemie met Martijn Krabbé. “Ik hoorde dat Martin er erg blij mee was, omdat het ook mede zijn idee was. Het klikte toen al in het vorige seizoen van Dancing on Ice. Ik weet nog wel dat ik er doorheen zat en toen kwam ‘ie wel even een klap op mijn schouder geven.

RTL 4 maakte nog niet eerder bekend al in januari te starten met Dancing on Ice. “Dat hebben ze geheim gehouden, omdat SBS 6 steeds zei: ‘We beginnen op vrijdag 19 januari met onze serie’“, vertelt Boulevard-presentator Albert Verlinde. “Nu heeft SBS 6 laten weten dat ze ook ineens op de twaalfde gaan beginnen volgende week.


105 Reacties op “Dancing on Ice begint op vrijdag 12 januari”


  1. The Dancer (Reageer op dit bericht)

    Nou dat wordt kiezen voor de kijker!

  2. Theo (Reageer op dit bericht)

    RTL was dus van plan om een week eerder te beginnen, en daarom heeft SBS het 1 week vervroegd.

    Snap niet waar die zenders zin in hebben om elkaar voor de 2de keer zo te gaan lopen naaien en vermoorden.
    Daar is toch helemaal NIEMAND bij gebaat.

    Dit is gewoon kleutergedrag van het laagste niveau.

  3. Jorzz (Reageer op dit bericht)

    DOI is na GTST (1,5 mil) en SDOHI na Shownieuws ( 500.000 kijkers). Misschien krikt hierdoor DOI iets meer op dan vorig seizoen

  4. TOTP (Reageer op dit bericht)

    Volgens mij gaan ze ook nog is recht tegenover elkaar zitten op zowel vrijdag (20.30 uur) en zaterdag (21.30 uur na The X Factor).
    De grote vraag is, zullen die 1.5 miljoen van GTST (+ extra kijkers die er hopelijk bijkomen) allemaal blijven hangen bij RTL’s Dancing on Ice of zal er een groot deel zappen naar SBS’s (vreselijke) Sterren Dansen op het Ijs.
    Ik doe de voorspelling dat RTL dit keer gaat “winnen�, ze hebben op beide avonden een veel betere lead-in.

  5. Mickey (Reageer op dit bericht)

    De kijker heeft haar keuze afgelopen seizoen al gekozen … “Sterren dansen op het IJs” gaan deze strijd winnen… als de uitslag van SBS6’s versie (2.6 miljoen) al ruim 1 miljoen boven die van RTL4 komt (1.5 miljoen) dan weet ik al wie deze batle gaat winnen!

    De goedkope rommelige maar gezellige versie van SBS6 wint van de kille proffesionele versie van RTL4 ….

    maar door dat ze beide tegen over elkaar staan verwacht ik een kille batle, 1.000.000 voor RTL4 1.200.000 voor SBS6

  6. Sander (Reageer op dit bericht)

    De meeste hier hopen toch dat RTL stukken beter gaat scoren dan SBS 6. En ik denk ook dat RTL het iets beter gaat doen. Alleen vind ik het jammer dat het niet Martijn is geworden met een andere presentatrice.

  7. Jorzz (Reageer op dit bericht)

    @Mickey

    Onthoud wel dat RTL op zaterdag veel concurrentie had en SBS niet

  8. Theo (Reageer op dit bericht)

    Wel leuk dat John Williams het met Martijn gaat doen :)

    Weer eens wat anders dan het standaard man/vrouw presentatie format. Ik ben “fan� van John.

    (zo en nu stop ik met dubbel posten ;) )

  9. Blizz (Reageer op dit bericht)

    John gaat wel leuk worden denk ik. :)

  10. Robin (Reageer op dit bericht)

    IK WORDT DIT ZOOO ZAT!

    Zou eens leuk zijn dat allebei maar 500.000 kijkers trekken, en Tien bijv. 600.000 met iets trekt!!

  11. Rens (Reageer op dit bericht)

    Ik wordt?

  12. evert (Reageer op dit bericht)

    wat staat er tegenover? volgens mij Van Duin op 10, Rieu of BZN op ned 1 en Lama zoektocht op 3?

  13. Flippo (Reageer op dit bericht)

    Zie mijn reactie van gisteren… :-)

  14. Patrick (Reageer op dit bericht)

    SBS ****KINDERACHTIG. Nu wil RTL als eerste beginnen en dan gaat SBS nog kinderachtig zitten doen om het te vervroegen omdat ze vandaag daar zijn achter gekomen dat RTL WEL een nieuwe show begint , en volgende week al zelfs! F*CK SBS! Slim gedaan RTL , maar helaas heeft het niet gewerkt..

  15. HIJ (Reageer op dit bericht)

    Nog niet echt grote namen bij RTL. Ik noem een Stella..? Het is wel leuk dat Kelly meedoet :p

  16. Thomas (Reageer op dit bericht)

    Als de deelnemers bij RTL de “D-sterren” Regilio Tuur, Kelly, Winston Gerschtanowitz en Stella Gommans zijn, dan valt er volgens mij héél erg weinig te bitchen over de (in vergelijking) “A-sterren” van SBS.

    Overigens alleen al om Fons zijn enorm arrogante en kinderachtige aditude, hoop ik dat DOI flink op zijn bek valt. Dat meteen sommige arrogante en kinderachtige loggers hier dan ook met een mondje vol tanden staan, is natuurlijk ook zeer meegenomen.

  17. Joost (Reageer op dit bericht)

    Het is duidelijk op wie Thomas heeft gestemd in de poll ;-) . Overigens vind ik de kandidaten van RTL minder ster dan die van SBS. Geen grote namen vooralsnog.

  18. Blizz (Reageer op dit bericht)

    SBS heeft als volgende kandidaat Jasmine Zenders ofzo?

  19. Flippo (Reageer op dit bericht)

    Ik denk dat RTL één deze dagen nog wel met een ‘grote’ naam naar buiten komt…

  20. Peter (Reageer op dit bericht)

    Gelukkig doet rtl eens slim zet het er gewoon tegenover zodat het kopieprogramma eens een boontje om zijn loontje krijgt. Overigens de namen bij rtl zijn ook nog niet zo bijzonder maar bij sbs al helemaal niet dus dat scheelt.

    Overigens hoop ik dat rtl op rtl5 en rtl7 nog wat andere programma’s heeft zodat je ook nog even onder dat ijsgeweld uitkomt.

  21. Thomas (Reageer op dit bericht)

    @Joost: Het mogen héél erg duidelijk zijn!!

    Ik ben enorm verbaasd, en vooral benieuwd hoe Graig enco dit goed willen gaan praten. Ik bedoel, laatst lag (lees; de RTL fanclub) iedereen nog te bitchen over belspel presentatrices terwijl nu bij DOI maar liefst 2 belspel miepen (TOT OP HEDEN) te zien zijn: Stella Gommans en John Williams.
    Nu laat ik de transseksuelen Kelly en haar PORNO RECLAMES die elke nacht worden uitgezonden, er nog eventjes buiten!!

    Nee, Fonsje moet eens volwassen worden. Men had veel beter in maart kunnen komen met leuke deelnemers, en meer oefentijd. Ik denk dat dat veel effectiever, en bovendien, veel stijlvoller zou zijn geweest dan…. Dit.
    De marktleider die zo aanvalt ? Dat is totaal ongepast.

  22. Richard (Reageer op dit bericht)

    Leuk dat Kelly mee doet, dan komt er wel wat humor bij. Maar tot zo ver vind ik de namen van SBS6 wel iets beter. Maar dat zijn ook écht geen A-sterren!

  23. Dj (Reageer op dit bericht)

    Ben ik de enige hier die denkt: Huh? Die domme machtstrijd tussen RTL en SBS. Maar nu maakt RTL wel mee kans door de lead-in op vrijdag en za.

  24. Theo (Reageer op dit bericht)

    Hopelijk gaat dit gezeik hier weer geen 2 maanden duren anders zit ik vanaf 12 januari 2 maanden in de “Martijn-mode”

    Ach het geeft maar weer eens aan dat de meeste loggers hier net zo kinderachtig zijn als die 2 kleuters die aan het roer staan bij RTL & SBS :?

  25. [dannyºlinkers).nl (Reageer op dit bericht)

    SDOHIJ gaat dit NIET winnen van DOI.

  26. [dannyºlinkers).nl (Reageer op dit bericht)

    @Mickey:
    batle?

  27. Jordy II (Reageer op dit bericht)

    Pfff allebei geen goede namen. Maarja de beste blikken BN’ers zijn natuurlijk allang opengetrokken met de twee versies Dancing With The Stars én Dancing On Ice + Sterren Zakken Door Het IJs… Nederland is nog net geen België waar je bij iedere show dezelfde lui ziet zitten, maar het scheelt weinig. Zo groot is Nederland nou ook weer niet!

  28. [dannyºlinkers).nl (Reageer op dit bericht)

    @Jordy II:
    Sterren Zakken Door Het IJs!
    Waha! :P

  29. Theo (Reageer op dit bericht)

    Knappe polluitslagen

    DOI 68%
    SDOHI 33%

    Dat is samen 101% (??!!)

    De ontwerper van dat programma is een genie die alle bestaande wetten van rekenkundige wetmatigheid volledig op zijn grondvesten laat schudden ;)

  30. Jorzz (Reageer op dit bericht)

    Maar nu Dancing on Ice; De uitslag na XFactor komt, wat gebeurt er dan met Lotto Weekend Miljonairs? Dat kunnen ze dan beter verschuiven naar de Zondag. Klimt dat ook weer wat omhoog ;)

  31. Jordy II (Reageer op dit bericht)

    Wel leuk dat Mediacourant weer een poll heeft ingevoerd :)
    Nu nog een echt accounts-systeem :D Want naam ‘misbruik’ komt steeds vaker voor (schokkend, achteruitgang van de samenleving!)

  32. Theo (Reageer op dit bericht)

    Citaat van Jordy 1.
    Wel leuk dat Mediacourant weer een poll heeft ingevoerd

    Absoluut! :D

    Citaat van Jordy 2.

    Nu nog een echt accounts-systeem Want naam ‘misbruik’ komt steeds vaker voor (schokkend, achteruitgang van de samenleving!)

    Hahaha jij heb nu het idee dat Craig & Thomas met een heel regiment aan verschillende IP nummers de stemming proberen te beinvloeden ;) :P

  33. [dannyºlinkers).nl (Reageer op dit bericht)

    @Theo:
    Was me eigenlijk nog niet eens opgevallen, maar tegenwoordig is 100% dus niet meer alles!

  34. Marcel (Reageer op dit bericht)

    @Jordy II:
    Account systeem is een meer dan goed idee.
    Weg met die Nigel Fans, Weg met die Neppers, Weg met de Dubbel Posters!

    Inderdaad leuk dat Mediacourant weer een poll heeft ingevoerd!

  35. Jordy II (Reageer op dit bericht)

    Een accountsysteem heeft echt een grote toegevoegde waarde op Mediacourant. Dat moet toch wel te regelen zijn? :roll:
    Oké dat forum liep uit op een drama, maar dat was ook erg riskant. Een soort tweede Mediacourant naast Mediacourant.

    Nu nog een échte showbizz/achterklap-versie (nee niet zo ranzig als Zijonline) van Mediacourant en dan is Bob Holding compleet! :D

  36. Simon (Reageer op dit bericht)

    Ik denk dat er nog wel meer geschuift gaat worden met deze programma’s…

  37. wim (Reageer op dit bericht)

    ik denk dat de lachende 3e Ned 1 wordt want die begint vanaf Januari met een wekelijkse aflevering van vermist om 20.30.

  38. Rens (Reageer op dit bericht)

    Ik denk eerder geschoven!

  39. [dannyºlinkers).nl (Reageer op dit bericht)

    @Jordy II:
    Mediacourant maakt geloof ik gebruik van Wordpress, en daar kan ik tenminste instellen dat gebruikers geregristreerd moeten zijn om reacties achter te laten.
    Dat heb ik niet, maar het moet kunnen!

  40. rtlfan (Reageer op dit bericht)

    Weet iemand waar RTL het gaat opnemen?
    Eindhoven zit volgens de website van de ijsbaan vol met andere dingen.
    SBS zit weer in studio 24 zag ik.

    Als RTL handig is nemen ze een ander hal waar wel goede opnames gemaakt kunnen worden anders krijgen we weer die airco geluiden er door.

  41. Flippo (Reageer op dit bericht)

    @Simon: ik denk ook dat er geschuift gaat worden ja…

  42. Simon (Reageer op dit bericht)

    Waarom wordt er niet meer gestemd bij de Poll >>>>>

    (pas 54 mensen, waaronder ikzelf)

  43. Simon (Reageer op dit bericht)

    GESCHUIFT :P HAHAHA

    Wat een grote fout :(

    Ik bedoel natuurlijk geschoven.

    Volgens mij ben ik ook overwerkt (terwijl ik vakantie heb :P )

  44. wim (Reageer op dit bericht)

    ik denk dat Ned. 1 de lachende 3e wordt zij beginnen nl in Januari met een wekelijkse uitzending van vermist

  45. Simon (Reageer op dit bericht)

    Wim, nu weten we het wel :P

  46. Patrick (Reageer op dit bericht)

    Thomas over RTL: De marktleider die zo aanvalt ? Dat is totaal ongepast.

    SBS is hier het kleine kind hoor. RTL was hier als eerste mee bezig vorig jaar en toen kwam SBS ook ineens. Nu is het zo dat RTL het 2e seizoen een lange tijd heeft ontkent omdat ze als eerste wouden. SBS is er vandaag achter gekomen dat RTL al lang bezig is en volgende week al begint , en wat doet SBS: Het NOG een week vervroegen omdat ze zo kinderachtig als de pest zijn.

    Nog een opmerking van je: ‘Men had veel beter in maart kunnen komen met leuke deelnemers, en meer oefentijd.’

    Rtl is net zolang bezig hoor , maar zwijgde hierover. En zowiezo weet je nog niet alle deelnemers en RTL is zeker niet de domste om alleen B-sterren te nemen en ze komen komenden dagen vast nog wel met een paar A – Sterren.

    Dit zijn de TOT NU TOE SBS deelnemers: nieuwslezer en voice-over Arend Langenberg, de jonge zanger Thomas Berge, presentatrice Kristina Bozilovic, actrice/schrijfster Elle van Rijn, acteur Geert Hoes, oud-profwielrenner Jeroen Blijlevens, zangeres Sita, SBS 6-presentatrice Gallyon van Vessem, presentator Bas Westerweel en Dries Roelvink!

    Noem jij dat wel allemaal leukere deelnemers? Maar als RTL niet met een paar A-sterren komt dan neem ik mijn woorden terug. ;)

  47. Theo (Reageer op dit bericht)

    @wim
    Ik denk dat Jaap Jongbloed op vrijdag voortaan een programma moet gaan maken voor al zijn vermiste kijkers.
    Gelukkig scoort NED1 altijd zeker en vast 800.000 kijkers, dat is een vaste kern van bejaarden die na het jouraal gewoon door slapen en daardoor de NED1 kijkcijfers altijd kunstmatig hoog houden ;)

  48. Patrick (Reageer op dit bericht)

    Trouwens wel sneu voor Tien. Hebben ze eindelijk de Andre van Duin show , hebben ze ook concurentie van 2 liveshows! ;)

  49. Rik (Reageer op dit bericht)

    Ik kijk naar SBS

  50. Goochem (Reageer op dit bericht)

    Vermist tegenover het ijsgeweld? :? Ik ga maar vast wat dvd’tjes aanschaffen… want kiezen tussen slecht en slechter… weet je ook gelijk waarom ik niet stem, want ik mis de optie ‘wat kan mij dat nu schelen!’ ;)

  51. Mike (Reageer op dit bericht)

    Leuk dat er weer een poll is. Uiteraard gaat RTL 4 deze strijd winnen met GTST als lead-in. Het lijkt me sterk dat de instroom van GTST opeens naar SBS zapt.

  52. Caspar (Reageer op dit bericht)

    Weet je wat ik kijk het net als de vorige keer allebei niet! lijkt me een goed plan en ik denk ook niet dat ik nou wat heb gemist

  53. Markje (Reageer op dit bericht)

    Q: SBS zit weer in studio 24 zag ik.

    Zit de X-Factor daar niet? Of was dat studio 22?

  54. NOS Magazine (Reageer op dit bericht)

    xfactor zit in 22…

    John Williams en Martijn Krabbé haha, kan John natuurlijk lekker schaatsen net als Joling bij SBS

  55. Patrick (Reageer op dit bericht)

    IK kijk ANDRE v. DUIN! ;) Weg met dat ijs!

  56. Erwin (Reageer op dit bericht)

    Wat een toestand weer. 2x ijsdansen op 2 zenders. Ik kijk de RTL variant, die vond ik vorig jaar, by far, de leukste.

  57. Erelid (Reageer op dit bericht)

    ZAND EROVER!!!!

  58. Simon (Reageer op dit bericht)

    André van Duin!

  59. Simon (Reageer op dit bericht)

    Goochem,

    Die miste ik ook, ja :P

  60. René (Reageer op dit bericht)

    Wat een sukkels die zenders. Ik heb er geen ander woord voor.

  61. Goochem (Reageer op dit bericht)

    Deze week stond in Veronica Magazine een stripje van Eugene over tv programma’s van 2006…. Ik mag die Eugene wel ;)
    http://members.chello.nl/dwdd/tvkijker2006.jpg
    (of klik op website)

  62. mike (Reageer op dit bericht)

    Het is fijn voor SBS 6 dat hun voormalige directeuren bij RTL zitten. Wat zijn dat een nare verzuurde types zeg. Eerst het RTL van Leo van der Goot om zeep helpen en zich nu nog druk maken om een kleinere zender als SBS. Maar SBS 6 is de lachende derde. Wie had dat ooit gedacht?

  63. Simon (Reageer op dit bericht)

    @ Goochem

    Goeie :P

    Ik heb er ook geen één van gezien :)

    Dus ik ben ook een winnaar :D

  64. Tim (Reageer op dit bericht)

    Patty Brard / Jezus Christ Superstar acteur / Katja Schuurman / Chris Zegers doen ook mee aan DOI….. hahaha super lachen wel

  65. Patrick (Reageer op dit bericht)

    @ TIM : Hoe weet jij dat van Patty , Katja & Chris?

  66. Jorzz (Reageer op dit bericht)

    Hoe weet je dat?

  67. Flippo (Reageer op dit bericht)

    Ja, Tim heeft gelijk…

  68. Waazaa (Reageer op dit bericht)

    Dan wordt rtl4 veel leuker :P Met die dikke patty op het ijs… die zakt er zo doorheen!

  69. Jorzz (Reageer op dit bericht)

    Hoe weten jullie dat

  70. robster (Reageer op dit bericht)

    GE-WEL-DIG! Zo helpen ze in nederland formule na formule om zeep. 2 seizoenen in 1 jaar proppen van dezelfde serie op 2 verschillende zenders, op t zelfde tijdstip. Gevolg, volgend jaar is iedereen het schaatsen kostmoe en zijn we door eventueel schaatsende sterren heen, of zit je met C of D celebs. De formule word nu uitgemolken en is meteen dood. GE-WEL-DIG, dat nederlandse stelsel. Nu hebben ze wederom een concurrentie strijd met elkaar en wie is er de dupe van? De kijker uiteindelijk. BELACHELIJK! Ik moet hier van kotsen!

  71. Rens (Reageer op dit bericht)

    ‘t Is schanáálig! (Geert Wilders)

  72. Waazaa (Reageer op dit bericht)

    Jasmin Sendar (is toch van ONM?) bij SDOHI….

  73. Maurits (Reageer op dit bericht)

    BelachelijK! Maarja RTL heeft dit jaar wel leuke kandidaten.. lekker stunten met kelly, hahah

  74. rtllove (Reageer op dit bericht)

    Dieter Troubleyn klopt volgens de telegraaf andere namen heb ik nergens kunnen terug vinden.

    Show RTL wordt overgens wel iets anders dan vorige zal denk meer op sbs gaan lijken…
    Decor zou ook aangepast zijn dus wie weet..
    vtm melde dat de show daar wel uitgezonde zal worden.

  75. Ik (Reageer op dit bericht)

    Of RTL of SBS hoger scoort, en wie er betere sterren heeft maakt mij niet zoveel uit.. Wat wel leuk is dat op vrijdag dan eindelijk die herhalingen (voor een deel?) weggaan. Én RTL4 lost zijn beloftes in dat er meer amusement zou komen.. Nu heb je dan op vrijdag Dancing on ice, Zaterdag X-factor en Dancing on ice en Zondag weer X-factor

  76. thomas zwart (Reageer op dit bericht)

    Ik ga SBS kijken, alleen al om het feit dat RTL zo kinderachtig is om het SBS programma qua sfeer te kopieren. ze zeggen dat het nu gezelliger gaat worden. Had dat dan de eerste keer gedaan. Nog triester dat RTL op de SBS avond, vrijdag, gaat uitzenden. Daarmee blijkt RTL dus de zender die het vuile spelletje speelt. Maar ach. de kijker heeft vorige keer al massaal voor sbs gekozen en zal dat nu opnieuw doen. RTL is te doorzichtig bezig. Het lijkt Talpa wel, die denken ook de kijker te kunnen kopen.

  77. Craig (Reageer op dit bericht)

    Goed van RTL4 dat ze het nu op de vrijdag doen. Nu kunnen we pas echt goed gaan vergelijken!

    Ik zet mijn geld op RTL.

    Alhoewel ik denk dat veel kijkers dat ijsgezeik zat zijn. :)

  78. Martijnjdd (Reageer op dit bericht)

    Quoot van Theo:
    Hopelijk gaat dit gezeik hier weer geen 2 maanden duren anders zit ik vanaf 12 januari 2 maanden in de “Martijn-mode�

    Ik doe dan weer lekker met je mee. ;)
    Ennuh voor mij geen ijsshows, maar André van Duin en de Lama-zoektocht.

  79. Martijnjdd (Reageer op dit bericht)

    Quoot van Craig:
    Ik zet mijn geld op RTL.

    Joh, verrassend! :P

  80. Craig (Reageer op dit bericht)

    Ja man ik ben net zo verrasend als Thomas toch. :)

  81. Martijnjdd (Reageer op dit bericht)

    Klopt, Thomas zijn voorliefde voor SDOHI is ook aandoenlijk. ;)

  82. Theo (Reageer op dit bericht)

    Ach ja bij de echte concurrentie komen de fanboi gevoelens weer ouderwets sterk boven drijven.
    Het is toch een soort oerdrift ;)

    En natuurlijk allebei beweren dat jullie nooit kijken.

    Dat is de komende 8 a 10 weken weer tijd voor een permanente strakke plasser in huize Craig en Thomas op vrijdagavond tussen 20.30 en 22.30 uur.
    Bevriezingingskans van ledematen is natuurlijk ook altijd extra groot met die ijselijke temperaturen ;) :P

  83. Craig (Reageer op dit bericht)

    Nou ik weet het niet. Ik heb vorige keer een paar DOI gekeken is wel leuk ofzo maar niet zo geweldig ofzo.

    Ik heb persoonlijk liever amusuments programma’s zoals Rolf Wouters die maakte vroeger… Now or Never en de Tandenborstel show enzo. Dat hele gezeik met BN-ers in shows begint een beetje eentonig te worden.

  84. Anonymous (Reageer op dit bericht)

    Xfactor zit in studio 22; de studio waar SBS6 vorige keer SDOHI deed…ben benieuwd waar ze nu heen gaan

  85. Theo (Reageer op dit bericht)

    Ik kijk bijna nooit showprogramma’s

    Staatsloterij show, LWM, Praatjesmakers, Miljoenenjacht, Hart in Aktie, Dancing with the stars allemaal bull.
    Van dat familie Doorzonwoning vermaak. :?

    Verder dan Idols, X-Factor en Paul de Leeuw (en dat ook a.u.b. niet meer elke week) kom ik eigenlijk niet.

    In een heel ver verleden kon ik nog wel eens genieten van de Surprise show en Doetieutofdoetieutniet.

  86. rtllove (Reageer op dit bericht)

    SBS 6 zit in studio 24 stukke kleiner volgens mij

  87. rtllove (Reageer op dit bericht)

    Aanvulling
    studio 22 2500m2
    studio 24 2000m2

  88. robster (Reageer op dit bericht)

    Hoe gaat rtl dit uberhaupt combineren met X-Factor? 2 high profile shows die over 2 dagen uitgespreid zijn. Op vrijdag dancing on ice, zaterday Xfactor met daarna de uitslag van dancing on ice en dan op zondag de uitslag van Xfactor?

  89. Bartje (Reageer op dit bericht)

    Ik zie het probleem niet?

  90. gerda (Reageer op dit bericht)

    Ik zet mijn geld op Sterren Dansen op het IJs. Is toch echt een veel leukere show!

  91. Bastiaan (Reageer op dit bericht)

    Is er al alarm geslagen BIj Rtl. Het gaat daar niet goed gezien de kijkcijfers!

  92. Hans (Reageer op dit bericht)

    # Craig zegt:
    04-01-2007 om 1:10

    Nou ik weet het niet. Ik heb vorige keer een paar DOI gekeken is wel leuk ofzo maar niet zo geweldig ofzo.

    Ik heb persoonlijk liever amusuments programma’s zoals Rolf Wouters die maakte vroeger… Now or Never en de Tandenborstel show enzo. Dat hele gezeik met BN-ers in shows begint een beetje eentonig te worden.

    ———————————————————————————

    Rolf Wouters! Ik baal er zo van dat Talpa/Tien hem geen echt grote nieuwe show heeft gegeven op een avond om 20:30. Superbal was wel aardig en achteraf hadden ze dat ook beter kunnen houden, 400.000 scoren ze nu nooit meer om 18:00. Maar het was wel iets wat we al eerder hebben gezien. Een echt nieuwe, grote show met Rolf Wouters is nog altijd mijn grootste tv-droom :P maar het zal wel bij een droom blijven helaas :(

  93. Dj (Reageer op dit bericht)

    dus tot nu toe is de line-up: John Jones, Dieter trobleyn, Regillo tuur, Quinty trustfull, Kelly, Stella gomans en Winston.

  94. Dj (Reageer op dit bericht)

    Maar hoe gaat is SBS dat eigenlijk er stond toch darts op het schema de 12e gaan ze weer die darts fans in de steek laten ?

  95. [dannyºlinkers).nl (Reageer op dit bericht)

    @Bastiaan:
    Ze kunnen beter bij SBS alarm slaan, die kijkcijfers zijn helemaal slecht.
    Ze staan altijd 3e op flinke afstand van RTL en PO (behalve als er voetbal is van oranje)

  96. Rens (Reageer op dit bericht)

    Gaat RTL nu ze in een studio zitten andere decors gebruiken? Dan mogen de timmeraars wel aan de slag! Een decor stamp je niet in één dag uit de grond.

  97. Thomas (Reageer op dit bericht)

    @Martijn, Theo, en soorten: Door gebrek aan SBS fanbois krijg IK die label op mijn persoontje gedrukt. Terwijl elke homo sapien met de beschikking van de Nederlandse taal en een intellect van 80 puntjes of hoger, uit mijn inhoudelijke reacties kan opmaken dat dat dikke bullshit is.
    Maar goed, maar goed. Het is jullie vergeven. Vooral omdat het wel heel erg riekt naar “de pot verwijt de ketel dat die zwart ziet”.

  98. Craig (Reageer op dit bericht)

    En toch houden we van je Thomas. (k)

  99. Mickey (Reageer op dit bericht)

    Toch zou het erg grappig zijn als Andre van Duin de grote winnaar op de vrijdag word ;) :P

  100. Theo (Reageer op dit bericht)

    @Thomas
    Hopelijk ben je nu niet echt serieus ander heb ik echt het idee dat we 15 maanden terug in de tijd zijn.
    Volgens mij waren we inmiddels wel gewend aan wat kleine pesterijtjes over en weer, die jij overigens gisteren als eerste weer van stal haalde door mijn voorliefde voor belspelmiep John en mijn innige band met Fonsje te memoreren (iets wat ik overigens met een glimlach in ontvangst kan nemen :) )

    Nog even een kleine correctie:
    Waarschijnlijk bedoelde je @Martijn, Theo en consorten.

    En verder slaat Craig dit keer de spijker eens op z’n kop.
    Je kunt af en toe wel bitchen maar we blijven van je houden ;) en volgens mij is dat geheel wederzijds :P

  101. Thomas (Reageer op dit bericht)

    Als we 15 maanden terug waren had ik toch écht iets anders gepost Theo haha. Ben maar niet bang.

    Nee, nee, ik weet dat het niet serieus bedoelt is. Was een beetje flauw gebitch van me. Maar om dat goed over te brengen op het net, is nog steeds een hele kunst.
    En eventjes By the Way-en. Die liefde is (mijn god wat een kleffe boel hier) compleet wederzijds ;)
    Hè Graigie :P ;)

  102. ... (Reageer op dit bericht)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,

  103. renee cobben (Reageer op dit bericht)

    regillio is echt een lekker ding

  104. kelly & romy (Reageer op dit bericht)

    hjj…
    DOe allemaal je best we duimen voor jullie:P

    DOegg…xxx kelly en ROmy

  105. sizugftn mpgqnksu (Reageer op dit bericht)

    mxniq azbsf orbix gwrkvlqiu khorm jykcer bxts

Reageer

Voor het reageren op artikelen van Mediacourant gelden huisregels. Lees de policy.

Let op: Reacties aan Mediacourant of vragen over redactionele keuzes kunt u slechts toesturen via het mailformulier.

Nieuws


Best Belezen Juni 2010

  1. Geert Wilders als Michiel de Ruyter in Veronica Magazine
  2. Popstars zoekt kandidaten op Marktplaats en Youtube
  3. Joran van der Sloot gooit wijn in gezicht Peter R. de Vries
  4. RTL 4 met exclusief interview moeder Van der Sloot
  5. Peter R. de Vries: 'Joran wilde me al uitschelden' (video)