Linda de Mol presenteert kick-off De Gouden Kooi
Geplaatst op vrijdag 29 september 2006 om 8:58
Linda de Mol zal aanstaande zondag (1 oktober) om 20.30 uur de kick-off van het nieuwe Talpa-programma De Gouden Kooi presenteren. In The Kick-Off is te zien hoe de negen deelnemers vorige week door verschillende Talpa-gezichten werden overvallen met de vraag: nú meegaan met de mogelijkheid om 100.000 euro extra te verdienen, of tóch die laatste twee dagen in gezelschap van familie en vrienden doorbrengen? Zes kandidaten namen de gok.
Zij lieten hun families en afscheidsfeestjes voor wat ze waren. Beau van Erven Dorens, Gordon, Caroline Tensen, Winston Gerschtanowitz en Humberto Tan leverden de gelukszoekers in De Gouden Kooi af. Daar volgde het volgende duivelse dilemma: één kandidaat krijgt de beloofde ton, maar dan moeten de andere vijf het daar unaniem over eens zijn. En dat ging niet zonder slag of stoot…
In De Gouden Kooi zijn tien Nederlanders ‘gevangen in luxe’ in een kapitale villa ter waarde van ruim 2 miljoen euro. Eén van hen kan de villa winnen, samen met een grote geldprijs. Maar daarvoor moeten ze eerst hun eigen vrijheid opofferen voor onbepaalde tijd. Alleen de kandidaat die als laatste in de villa overblijft, wint.



vrijdag 29 september 2006 om 9:25
Geen gekke keuze om Linda daarvoor te gebruiken. Ik denk dat de kick-off wel op minimaal een miljoen kijkers kan rekenen. Maar ik zie geen enkele reden waarom juist dit programma wél zou scoren in de vooravond… Ik vraag me af hoe Talpa het over een aantal maanden gaat oplossen, als De Gouden Kooi van de buis verdwijnt.
vrijdag 29 september 2006 om 9:43
Juist linda!
Warm hartelijk bekend bij een breedpubliek.
Als je daar winston of carolien had eergezet was t minder geweest.. Linda is de vrouw hier voor! Echt de beste keus
vrijdag 29 september 2006 om 9:52
Ben het wel met jullie eens, maar Linda is ook niet meer het kijkcijferkanon dat ze vroeger was. Haar programma’s doen het lang niet zo goed meer eb De Slimste is gewoon een flop. Een dure kwis met goeie kandidaten en de presentatrice die lang de best bekeken presentatrice van nederland was. Gisterenavond 175.000 kijkers. Dat is wel erg weinig.
vrijdag 29 september 2006 om 10:17
@ Gerard
Het verhaal linda de mol (en meerdere talpa gezichten) bewijst dat het niet de persoon is die de kijkcijfers haalt maar de zender, tijdslot en het concept.
Als die drie perfect zijn heb je geheid een knaller.
De Gouden Kooi is een programma dat past bij de zender talpa, gezien reality naast drama een van de peilers is in hun programering, sinds de opstarting.
Het tijdslot is het ideaalste wat Talpa kan bieden (na de wedstrijden die ruim 2.2 miljoen kijkers heeft) , hoewel het wel tegen over grote kijkcijfer hits van de andere zenders staat ben ik van mening dat door de gigantische comotie rondom deze nieuwe reality show de intresse van de kijker is gewekt dus dat veel mensen alleen al gaan kijken waar al die comotie nou over was.
Het concept is goed en perfect uitgedacht zoals je van de mol mag verwachten, die weet wat er van afhangt en die al vele kaskrakers op zijn naam heeft staan.
Verder is linda een breed bekend gezicht en vooral ook erg gelieft bij het volk (om het maar zo even te noemen) wat het programma al aantrekkelijk maakt omdat zij heeft bewezen het beste te kunnen maken van een ideaal zender, tijdslot, concept positie.
Verder is practisch elk talpa gezicht vertegen woordigt in deze grootse show.
Talpa trekt alles maar dan ook alles uit haar kast en gebruik tot op de laatste puntjes alles wat binnen haar macht licht dit tot een succes te maken.
Linda is de vrouw die deze miljonairs show een volkig gevoel geeft, ze is onder stuund door alle grote talpa sterren.
Dit kan haast niet mis gaan!
vrijdag 29 september 2006 om 10:48
Ja leuk, een barbiepop. Krijg elke keer medelijden met haar als ik die zielige oogjes gevangen zie zitten in zo’n plastieke karakterloos gezicht.
vrijdag 29 september 2006 om 11:09
@ Mickey
Dit programma get net zo floppen als de spellingcontrol op jouw computer.
vrijdag 29 september 2006 om 11:16
Ik kan echt niet wachten tot het gaat beginnen. Zondag moet het toch wel rond de 1.2 1.5 miljoen kunnen trekken.
Met Linda en alle andere Talpa persoonlijkheden.
Nog 2 dagen
vrijdag 29 september 2006 om 11:16
“Het verhaal linda de mol (en meerdere talpa gezichten) bewijst dat het niet de persoon is die de kijkcijfers haalt maar de zender, tijdslot en het concept.”
He?
“Verder is linda een breed bekend gezicht en vooral ook erg gelieft bij het volk (om het maar zo even te noemen) wat het programma al aantrekkelijk maakt omdat zij heeft bewezen het beste te kunnen maken van een ideaal zender, tijdslot, concept positie.”
Huh?
Goh!
vrijdag 29 september 2006 om 11:19
Linda de Mol is gewoon de beste presentatrice van Nederland.
vrijdag 29 september 2006 om 11:22
Gerda voor je commentaar op iemand anders geeft kijk eerst even naar je eigen fouten.
vrijdag 29 september 2006 om 11:25
@ Renee
gezien de succes concepten die ze gepresenteert heeft is Linda de Mol zeker bekent bij de kijker, maar haar gezicht is geen garantie voor succes.
dat neemt niet weg dat veel mensen Linda de Mol een symphathieke vrouw vinden.
dat probeerde ik aan tegeven.
vrijdag 29 september 2006 om 11:31
@Mickey
O zeg dat dan.
Nee Linda is geen garantie voor succes, net als die andere factoren die jij noemde dat niet zijn. De enige garantie voor succes is of de kijkers het leuk vinden of niet. Veel kijkers vinden bij Talpa maar weinig leuk.
Het smoesje van tegenoverliggende programma’s en niet kunnen vinden gaan niet op als ik uitga van mijzelf als gemiddelde kijker. Ik zap en blijf hangen, dus ook wel eens op Belgische zender en zeker wel eens op Talpa dat leuke prgoramma’s brengt voor een brede doelgroep. De makke is het feit dat het meestal varianten op concepten zijn die al uitgekauwd en uitgespuugd zijn door andere zenders en dus de kijkers. Zo ook de Gouden kooi.
Mijn voorspeling zla zijn dat er niet meer dan 250 duizend mensen zullen kijken. Het kunstje is gewoon te oud om er nog enthousiast over te kunnen zijn. Dat is slechts een enkeling gegeven. Jij bent er blijkbaar één van
vrijdag 29 september 2006 om 11:34
naar the kick off??? of de reguliere uitzending … want ik denk dat je beiden onder schat.
verder is tegen woordig alles al wel eens gedaan op TV, de gouden kooi is geen paradoie op BB daar voor verschilt de show te veel in fundamentele punten van de show.
verder is er niet wat al niet eens gedaan is, of wel ergens aan gekoppeld kan worden. nee DGK word het succes van dit najaar, of ik moet me wel heel erg vergissen!
vrijdag 29 september 2006 om 11:40
@Mickey
Ik hoop dat je jezelf vergist. ik doelde op de openingsuitzending. Juist omdat veel(niet alles) al een keer is gedaan moet de uitdaging voor producenten zijn iets geheel nieuws te verzinnen. De creativiteit laat John wat betreft danig inn de steek. Jammer omdat hij daarmee zijn eigen zender treft.
vrijdag 29 september 2006 om 11:43
@ hans hahaha ja je hebt helemaal gelijk!
vrijdag 29 september 2006 om 11:50
@ Mickey:
1. Als je twijfelt, dan is het meestal met een -d op het einde en niet met een -t… bekend bijvoorbeeld en zo ga je wel vaker de fout in. Maar goed, dichterlijke vrijheid zeker?
2. Kijk jij eigenlijk ook Entertainment Live?
vrijdag 29 september 2006 om 11:53
als ik er tijd voor heb wel, niet de gehel uitzending maar wel vaak een stukje … ik ben niet altijd om 18.00 uur thuis wat dan ? … ik keek vorig seizoen nooit maar nu het verbetert is vind ik het een leuke roddel rubriek
vrijdag 29 september 2006 om 12:00
Knap dat je het verbeterd vind als je vorig seizoen nooit keek…
En DGK (De gouden kooi
) al bij de kick off vast een miljoen trekken, net als DOND, Lotte en Big Brother. Maar volgende week vrijdag kunnen we al wel zeggen dat het een flop is, met als hoogtepunt 350.000 kijkers. Zonde, wéér een flop!
vrijdag 29 september 2006 om 12:03
Ben vooral benieuwd wanneer Talpa eens afstapt van het reality en bekende nederlanders verhaal en zich weer eens gaat richten op drama
vrijdag 29 september 2006 om 12:05
Tja en al die kick-off shows op zondag word ik nu wel een beetje moe.
vrijdag 29 september 2006 om 12:07
Er is zeker een aantal goede presentatrices en presentatoren in Nederland. Maar die zijn zo goed, dat ze overal en vaak worden ingezet. Schuilt daar niet het gevaar in, dat we een overdosis krijgen van Linda, Beau, Birgit, Wendy, Caroline, Winston, Carlo, …….? Ik wel, behalve van Daphne! Enne …. de nieuwe presentratrice van Goede Morgen Nederland al gezien (nog zo nieuw dat haar naam nog niet beklijft)? Topper: charmant, fatsoenlijk, naturel (botoxloos), authentiek. Zoveel klasse dat het haar in tegenstelling tot vele andere presentatrices met haar stembanden in plaats van met haar borstspieren lukt.
vrijdag 29 september 2006 om 13:21
Oh krijgen we deze Barbie ook weer voor de zoveelste keer op TV.
vrijdag 29 september 2006 om 13:31
@ Chiel
met 1 miljoen kijkers ben ik teleurgesteld en ik denk dat talpa ook wel op wat meer kijkbuismensen rekent whaha

vrijdag 29 september 2006 om 14:38
Linda , van mij mag je alle programma’s op tv presenteren. Je bent een fantastische persoonlijkheid. X
vrijdag 29 september 2006 om 14:40
1 miljoen voor de Gouden Kooi?
Dagelijks???
HAHAHAHA
vrijdag 29 september 2006 om 14:43
Q: met 1 miljoen kijkers ben ik teleurgesteld en ik denk dat talpa ook wel op wat meer kijkbuismensen rekent whaha…
De kick-off neem ik aan dat je bedoeld? Ik denk dat ze heel blij mogen zijn als ze dat aantal kijkers halen… Als je de dagelijke uitzendingen bedoelt dan ben ik het met Craig eens HAHAHAHA
Ik geef het – natuurlijk- een kans, maar 1 programma met mensen in een huis vind ik wel voldoende.
vrijdag 29 september 2006 om 14:54
Gaan we nog kijkcijfers voorspellen voor DGK…?
Lijkt me een interessant waagstuk…
vrijdag 29 september 2006 om 15:05
Op zondag dankzij voetbal denk ik rond de 900.000
Om vervolgens in te zakken naar 250.000/300.000 kijkers per dag.
vrijdag 29 september 2006 om 15:13
@ Chiel
ik had het over de Kick off die is zeker boven het miljoen, mischien wel 2 miljoen.
de dagelijkse uitzending zal op een 800.000 uitkomen met uitschieters na het miljoen.
vrijdag 29 september 2006 om 15:13
is mijn verwachting
vrijdag 29 september 2006 om 15:16
Mickey, jij was vroeger zeker ook wel een grote fan van Zoef de Haas en Juffrouw Ooievaar….
vrijdag 29 september 2006 om 15:20
@Mickey:
de dagelijkse uitzending zal op een 800.000 uitkomen met uitschieters na het miljoen.
En anders staak je je overdreven naïeve houding t.o.v. Talpa op dit log?
vrijdag 29 september 2006 om 15:30
Mickey #@$%^*@!. Dat is geen verwachting meer, dat is een gestoorde uitspraak… KOM OP. EEN BEEEEEEEEEEEEETJE REALISME ALSTUBLIEFT.
vrijdag 29 september 2006 om 15:36
Ik zet in op 950.000 zondag en 280.000 doordeweeks
vrijdag 29 september 2006 om 15:56
Zondag 700000 en daarna 250000.
vrijdag 29 september 2006 om 16:01
Ik vond mij zelf anders best realistisch thomas
half acht is een slot waar zeker ruimte zit, en ik ben overtuigt van de kracht van dit programma.
en daar komt bij dat als er een programma is dat dit seizoen bij talpa kan redden is het de gouden kooi, dus ik mag daar dan ook best overtuigt van zijn.
verder is er zoveel comotie rondom dit programma geweest dat het de eertse weken zeker wel beken gaat worden.
er is zoveel omtedoen geweest dat ik verwacht dat zondag masaal op talpa afgestemd word en dat doorde weeks goed gekeken word, het is afhankelijk van de spanning van het programma maar ik denk dat ze het zeker kunnen redden!
vrijdag 29 september 2006 om 16:02
3 (mijn demente buren + mickey)
vrijdag 29 september 2006 om 16:19
Mickey, word je betaald door Talpa of zo met je optimistische geluiden over De Gouden Kooi. Mijn collega’s, op een na, gaan in ieder geval niet kijken of hooguit een flits om te zien wat het is. Persoonlijk weiger ik naar deze walgelijke rotzooi te kijken. Het is de “ikke ik� mentaliteit ten top. WEG ERMEE.
Herhaald bericht. Ben trouwens niet perse anti-Talpa. Hoop alleen dat de samenvattingen teruggaan naar de NOS en dat dit programma een flop wordt.
De GV, Lotte e.d. mogen van mij best hoger scoren. Ik zie de programma’s niet, maar ik zie sowieso vrij weinig. Volg de komende weken wel via video de serie”24″ en kijk bv. op andere dagen wel eens wat als ik niet anders te doen heb. Maar heb nu eenmaal verplichtingen naast mijn werk, dus “ouwehoer ik meer over tv dan dat ik tv kijk”.
Overigens niet slim van RTL 7 om pas zo laat bekend te maken dat ze de voetbalwedstrijd van AZ uitzonden. Dat kosste ze waarschijnlijk zeer veel kijkers gelet op de cijfers van 2 weken geleden.
vrijdag 29 september 2006 om 16:24
Mickey, waar blijft je reactie of ben je bezig met een spellingscursus. Wellicht geeft jouw spelling wel meteen het niveau aan van de gemiddelde kijker die dit dagelijks gaat kijken.
vrijdag 29 september 2006 om 16:27
Mickey, 800-1000k realistisch ? Mijn god.
Nu heb ik écht een overdrive aan “ignorance” gehad…
Schat, ze mogen blij zijn, werkelijk hiep-hoi blij zijn… met de helft.
vrijdag 29 september 2006 om 16:28
Quoot van johan b:
trouwens niet perse anti-Talpa. Hoop alleen dat de samenvattingen teruggaan naar de NOS en dat dit programma een flop wordt.
De Mol zal de samenvattingen houden zolang zijn zender niet volledig op de rails staat. Bij de start van Talpa zei hij dat verwachtte de voetbalrechten ook voor de volgende 3 jaar nodig zal hebben. Als de zender op eigen benen kan staan, heeft hij de voetbalrechten niet zo nodig meer.
In dat opzicht kan de voetballiefhebber beter hopen op een succesvoller vervolg van Talpa, want op deze manier laat De Mol de rechten echt niet lopen over 5 jaar. Het is de enige lead-in die hij heeft en zonder voetbal heeft geen enkel programma op Talpa meer een kans.
vrijdag 29 september 2006 om 16:29
dat is wat BB vorig jaar deed, schat
deze show is compleet iets nieuws en geheel anders dan BB en heeft een ongeveer geleike aanloop naar de start van het programma, veel comotie, kamervragen, discusies giga media aandacht etc.
ik verwacht er veel van!
vrijdag 29 september 2006 om 16:35
deze show is compleet iets nieuws en geheel anders dan BB en heeft een ongeveer geleike aanloop naar de start van het programma, veel comotie, kamervragen, discusies giga media aandacht etc.
Zullen we dan eens stoppen met de vergelijking van BB1, maar kijken naar de start van de Grote Spermashow op Talpa.
Kamervragen, dagenlange voorpaginaberichten, veel commotie en er werd destijds meer over gesproken dan nu over De Gouden Kooi.
Resultaat … nog geen 150.000 kijkers!!!
Reken jezelf nou niet rijk Mickey. De Gouden Kooi gaat teveel lijken op BB en dit wordt nevernooit jouw gedroomde succes. Je verwacht er gewoon TEVEEL van.
vrijdag 29 september 2006 om 16:36
Mickey, te laf om te reageren op mijn bericht (post 38+39). De Gouden Kooi heeft wel een geluk. Het wordt volgende week eindelijk herfstweer, dus als de kijkcijfers tegenvallen, en die gaan tegenvallen, ligt het niet hieraan. Volgende week bv. scoort Boulevard weer rond de miljoen.
vrijdag 29 september 2006 om 16:37
@ martijnjdd
zou kunnen, maar ik blijf positief… en niemand kan het nu al zeggen, maar ik ben dan ook van mening dat veel mensen deze show zwaar onderschatten.
vrijdag 29 september 2006 om 16:37
@Mickey: Zoveel aandacht heeft het nou ook weer niet gehad, en de dagelijkse BB scoorde vorig jaar rond de 500.000 kijkers steeds, niet 800.000-1.000.000
vrijdag 29 september 2006 om 16:39
nee johan sommige mensen zijn ook wel volwassen dus die reageren niet op die puberale war taal die jij in post 38 en 39 zegt.
vrijdag 29 september 2006 om 16:40
Kokstra de eerste weken zat BB tussen de 700.000/800.000 en die BB had niet de zelfde aandacht als deze show.
vrijdag 29 september 2006 om 16:45
Moet jij zeggen met jouw “volwassen” voorspellingen. We zullen het zien komende week, jij met je dagelijkse miljoen, ik met mijn dagelijkse 200.000 kijkers. Is in ieder geval meer dan EL.
vrijdag 29 september 2006 om 16:45
Dat klopt niet Mickey, de eerste week zakte het al naar de 500.000/600.000 kijkers, maar misschien is er iemand die de exacte cijfers heeft?
vrijdag 29 september 2006 om 16:52
Ha lekker ouderwets, zelfs als je er een weekje tussenuit bent geweest gaan ALLE discussie gelukkig nog steeds over Talpa.
Kan natuurlijk ook niet anders met zo’n kijkcijferkanon.
En zelfs Mickey is nog steeds onze mega-positivo.
Die presteert het zelfs om na een aids test lachend uit het ziekenhuis te komen en te roepen dat alles positief is
De gouden zooi gaat vast scoren de eerste week.
Let’s say 450.000 doordeweek
De aftrap zondag 800.000
Gaat dit log eigenlijk wel over kijkcijferraden??
vrijdag 29 september 2006 om 16:55
Tja Theo en wie beweerde nu een maandje geleden dat alle discussies over Talpa ging en werd toen “teruggefloten” door een medelogger?
vrijdag 29 september 2006 om 17:00
@Martijnjdd
Ach gelijk weer het verongelijkte loggertje spelen Martinus??
Moet ik na 5 minuten Mediacourant al meteen weer excuses maken??
Maar ik zal het even uitleggen, als ik aanwezig ben zwengel ik nog weleens een andere discussie aan.
Tijdens mijn afwezigheid vervalt Mediacourant toch weer een beetje in Talpa nitwit/fanboi chatchannel.
Ik merk dat ik er komende tijd weer flink aan zal moeten werken
vrijdag 29 september 2006 om 17:07
Hahahaha, ik ben bang dat je een roepende in de woestijn bent, maar succes met de kwaliteitsverbetering op dit log.
Yeahhh, het is weer weekend!!!
vrijdag 29 september 2006 om 17:13
Ik ben vandaag positief: Gouden Kooi wordt een mega succes !
Al is het alleen maar omdat ik eigenlijk vind dat Tv land het verdient om weer een Internationale hit van Nederlandse bodem te hebben. Want we zeiken wat af hier maar eigenlijk hebben we toch geweldige TV in Nederland ? Alles gratis (dat is Engeland/Frankrijk/Duitsland niet zo) en het ziet er nog geweldig uit ook. En zoals Martijnjdd al aangaf. De komst van Talpa heeft de overige zender gedwongen weer te investeren met als positief gevolg; sterk gemaakte producties. Vergelijk NL product toch eens met Frans of zelf Engels product wat met 5x zoveel geld is gemaakt. Een GV met Noppen en Naaldhakken. GV is geschoten op film, warm verlichte sets, geweldige decors, die zonninge frisse kleuren, etc. Noppen is gewoon op DV cam geschoten met grijze, grauwe belichting en karig in elkaar geflanste decors. Neen, wij Nederlands mogen niet klagen.
*Babs groet de Neerlandsche vlag en zingt zo hard als ze kan het Wilhelmus*
vrijdag 29 september 2006 om 17:17
Ach Babs een beetje meer chauvinisme zou ons inderdaad niet misstaan.
Het is zo tyisch Nederlands om altijd in je eigen nest te schijten, en alles van Neerlandse makelij af te kraken, alleen bij sport is het oogluikend toegestaan.
Wat TV betreft mogen we zeker niet mopperen in dit land, met 10 zenders voor 16,5 miljoen Nederlandertjes.
vrijdag 29 september 2006 om 17:55
Misschien best een aardig programma, ik was dan ook van plan om The Kick-Off te gaan kijken. maar nu ik lees dat ze een zogenaamd sterrenafscheid hebben gekregen van o.a. Gordon (Waarom???) heb ik het al weer gezien. Waar dat in godsnaam voor nodig was. De BB-housemates worden toch ook niet uitgezwaaid door “BN-ers”. Wat een onzin.
vrijdag 29 september 2006 om 18:32
@ johan
ik zij 800.000 met uitschieters naar het miljoen nu moet je me geen woorden in de mond leggen he!
vrijdag 29 september 2006 om 20:05
geen schijn van kans tegenover boer zoekt vrouw en daarna memories
vrijdag 29 september 2006 om 20:12
@Mickey: “zij” wordt toch echt in de Nederlandse taal als “zei” gespeld. Hoe oud ben je als je dat niet weet?
vrijdag 29 september 2006 om 20:22
@ Justin
ten 1e is dit geen BB en ten 2e wat doet dat voor’n afbreuk aan het programma?
vrijdag 29 september 2006 om 21:40
Hoe oud is die Linda nu? Iets in de 40 toch?
(www.carloirenewebsite.nl)
vrijdag 29 september 2006 om 21:47
Ja.. Het had je moeder kunnen zijn
vrijdag 29 september 2006 om 21:48
In 1964 is ze geboren..
vrijdag 29 september 2006 om 22:43
Overigens is de eerste Gouden Kooi rel, met betrekking op een van de kandidaten een rel:
Mevrouw Klaassen in De Gouden Kooi
School voelt zich in de steek gelaten
De lerares Engels van het Berechja College in Urk had afgelopen maandag een merkwaardige mededeling: het was haar laatste werkdag. Directeur Meun was verbaasd en verbijsterd tegelijk, helemaal toen hij de reden van haar vertrek hoorde. Mevrouw Klaassen had zich aangemeld voor het tv-programma De Gouden Kooi en was hiervoor geselecteerd.
De lerares laat zich met negen andere Nederlanders een jaar lang opsluiten in een grote villa. De deelnemer die het langste blijft wordt eigenaar van het huis. Het tv-programma van Talpa wordt aanstaande zondag voor het eerst uitgezonden. ,,Ons personeel heeft een opzegtermijn van drie maanden. Daar heeft deze lerares zich niet aan gehouden. Ze laat de school en de leerlingen op een wel heel vreemde manier in de steek. We zijn er absoluut niet blij mee en dan druk ik me nog zacht uit�, aldus Meun. Het Berechja College is ondertussen op zoek naar een opvolger voor mevrouw Klaassen.
vrijdag 29 september 2006 om 23:06
Ik dacht dat Sjoemelaars en Sjacheraars (met dat huis vol met verborgen camera’s om oplichters te ontmaskeren) d’r vanavond op kwam. Blijkt er gewoon een herhaling van een aangekochte special…
Als (waar ik niet vanuit ga) dat ze weer 500.000 kijkers trekken met Nieuw dier dan ben je die in EEN keer kwijt. Wie maakt die schema’s… Onbegrijpelijk! Net als dat er na 1 tegen 100 Ongelooflijk maar waar geprogrameerd stond…
vrijdag 29 september 2006 om 23:06
Ik dacht dat Sjoemelaars en Sjacheraars (met dat huis vol met verborgen camera’s om oplichters te ontmaskeren) d’r vanavond op kwam. Blijkt er gewoon een herhaling van een aangekochte special…
Als (waar ik niet vanuit ga) dat ze weer 500.000 kijkers trekken met Nieuw dier dan ben je die in EEN keer kwijt. Wie maakt die schema’s… Onbegrijpelijk! Net als dat er na 1 tegen 100 Ongelooflijk maar waar geprogrameerd stond…
vrijdag 29 september 2006 om 23:21
Wat voor moeder ben je als je zo met je kinderen omgaat.
Ik denk er aan om aangifte te gaan doen, voor mij is dit kindermishandeling.
zaterdag 30 september 2006 om 0:14
@mickey
Sorry ik wil niet vervelend doen, maar iedere keer als ik berichten van jou lees staan ze bol van de spellingsfouten… is echt nogal storend..
zaterdag 30 september 2006 om 1:30
@Wouter: Om te beginnen:
A: Namen schrijven we doorgaans met een hoofdletter.
B: Na een punt weer een hoofdletter.
zaterdag 30 september 2006 om 5:13
Voor het geval het tóch gokken wordt, zet ik m’n geld op 1.001.000 kijkers voor de kickoff en zo rond de 433.000 kijkers om half acht, door de weeks…
En zonder iemand te beschuldigen of iemand aan te vallen (ik ken de hele Mickey & de rest dan ook niet) bestaat er ook nog zoiets als dyslectie (waar het mij op lijkt, kan het natuurlijk fout hebben), wat een vrij vervelende handicap is, als het op schrijven aankomt…
zaterdag 30 september 2006 om 8:49
En gister gebeurde wat iedereen al verwachtte (muv Mickey): Kopspijkers verloor dik 30 procent van z’n kijkers, en dat kom ook NIET meer goed. (voor de eerste keer vond IK het ook een mindere uitzending)
En zonder een lead-in zijn de cijfers voor Nieuw dier helemaal om te janken. Had het lekker op de zondag laten staan!
zaterdag 30 september 2006 om 8:50
Alles draait nu om het wel of niet slagen van De Gouden Kooi. Als dat niet lukt, dan ben is het wel ver gedaan met Talpa. Koppensnellers is nu ook al door het ijs gezakt
zaterdag 30 september 2006 om 9:04
Ze moeten het van het voetbal hebben, een programma na het voetbal scoort ook nog redelijk(Kopensnellers zondag)maar gister inderdaad gezakt naar een dikke 300.000,
terwijl Nieuw dier ook is gezakt naar 123.000 kijkers.
zaterdag 30 september 2006 om 9:05
@Chiel
Kopspijkers verloor 65% van z’n kijkers t.o.v. afgelopen zondag.
Ik denk dat je bedoelt dat ze nog 35% over houden.
Nieuw dier lijkt inderdaad ook mislukt, het is werkelijk om moedeloos va te worden.
DGK is nu het nieuwe toverwoord bij Talpa, maar ik vrees het ergste als de 2 kandidaten die gisteren bij Pauw en Witteman maatgevend zijn voor het programma.
zaterdag 30 september 2006 om 9:14
Koppensnellers en Nieuw Dier trieste cijfers.
Maar kijken jullie eens naar het door jullie al geflopt gewaande Deal Or No Deal?
288.000 om 20:00 uur en nog eens 256.000 in de herhaling rond middernacht.
zaterdag 30 september 2006 om 9:25
hans, 288.000 duizend voor een programma dat is toch in en in triest, al is het voor talpa een hoogte punt
zaterdag 30 september 2006 om 9:26
goede vrijdagavond voor veronica…. bijna 500.000 voor sexcetera.. haha
zaterdag 30 september 2006 om 9:27
hoe komen jullie aan die cijfers van koppensnellers.
Bij http://www.kijkonderzoek staat het nog niet eens vermeld in de top 25
zaterdag 30 september 2006 om 9:29
Zo Mickey lijkt me duidelijk he de cijfers zoals verwacht niemand zit te wachten op Talpa. Het is echt verschrikkelijk zoals ze scoren, bijna zielig zoals ooit miljoenen trekkende programma’s. Ikvraag me echt af waarom ze die dgk nog gaan doen. Hebben jullie die mevrouw gezien bij P& W nou als dat het nivo wordt god bewaar me en dan geloof ik nog niet eens.
zaterdag 30 september 2006 om 9:38
Q: Ik denk dat je bedoelt dat ze nog 35% over houden.
Dát bedoelde ik
De échte fans gaan in ieder geval mee. Wel triest dat er dat van de 3 miljoen maar 300.000 zijn…
Q: Maar kijken jullie eens naar het door jullie al geflopt gewaande Deal Or No Deal?
Jah! Laten we het daar weer eens over hebben
In de eerste week was iedereen het er over eens dat het wéér een flop voor Beau en Talpa is geworden. En dat is het – na twee maand? – nog steeds. Trieste kijkcijfers, die de avondprogrammering ook niet goed doen.
Q: hoe komen jullie aan die cijfers van koppensnellers?
In de linker kolom op ‘programma’s’ klikken, en dan op Talpa.
zaterdag 30 september 2006 om 9:39
chantal, gewoon op de knop programma’s klikken, dan krijg je de kijkcijfers per zender
zaterdag 30 september 2006 om 9:53
Die Natasia zat wel heel vijandig bij Pauw&Witteman! Toch vond ik het wel interessante persoonlijkheden en verwacht ook wel dat zeker de eerste week Talpa weer iets meer marktaandeel trekt. Dan moeten ook programma’s als BB en DOND zich gaan bewijzen en nieuwe kijkers aan zich binden.
zaterdag 30 september 2006 om 9:56
Nu even over Ned. 3.
De vooravond begint met BNN’s Onderweg naar morgen, die weer kijkers terug krijgt. Gister 450.000 kijkers, afgelopen week al 500.000 kijkers. DWDD scoort ook aardig, volgens mij is de vooravond van het nieuwe Ned 3. aardig succesvol, en stijgen de kijkcijfers van ONM nog wel met 10 tot 15%. Net zoals vorig jaar, toen het starte met 500.000 kijkers gemiddeld, later naar de 850.000. 850.000 zal er dit seizoen waarschijnlijk niet inzitten (helaas).
zaterdag 30 september 2006 om 9:58
Maandag in de live-uitzending seksbeelden van BB…misschien redt Talpa daarmee de show net als Veronica de hele vrijdagavond!
zaterdag 30 september 2006 om 9:59
En SBS natuurlijk het hele bestaansrecht tien jaar geleden.
zaterdag 30 september 2006 om 10:03
dennis bedankt voor de tip, weer iets bijgeleerd.
zaterdag 30 september 2006 om 10:05
Het was gewoon een domme kut, met haar gelul van “ik ben nu aan de beurt”, en “ik kies voor mezelf.”
Hoe kun je dat nou roepen als moeder van 2 jonge kinderen, waar dan ook nog een ziek kind bij zit.
Begin dan gewoon niet aan het moederschap, als je je eigen dingen wilt blijven doen!!
Die andere gast was zo mogelijk nog dommer met zijn gebral van “commercieel directeur” van een IT bedrijf.
Zal wel een lekker lucratief bedrijf geweest zijn, als hij tijd heeft om een paar jaar in dat programma te gaan zitten.
Of z’n vriendin hem nou wel of niet in de steek had gelaten, daar was hij ook nog niet helemaal uit.
En dat noem jij interessante persoonlijkheden Jordy??
Nou voor mij waren het 2 infantielen, na 5 minuten bij P&W was al duidelijk dat we hier met precies hetzelfde leeghoofdige slag te maken hebben, wat zich elk jaar weer verdringt om het BB huis in te mogen.
zaterdag 30 september 2006 om 10:20
Ik heb P&W niet gezien.
Waren het nu messcherpe vragen of werden ze in de watten gelegd en straalden ze al hun eigen domheid uit?
zaterdag 30 september 2006 om 10:37
Ze waren redelijk mild Martijn.
En stelde de vragen die de gemiddelde Nederlander ook zou stellen:
“wat verwachten jullie van het programma??”
“hoe is de thuissituatie”, en “wat waren de reakties van het thuisfront”
De echte domheid zat niet zozeer in de uitstraling van de kandidaten, die kwam pas toen ze vragen gingen beantwoorden
zaterdag 30 september 2006 om 10:50
zou ook linda inzetten ze scoort goed en dan je programma ook
zaterdag 30 september 2006 om 13:32
Kick off: 1.150.000
Dagelijks: 375.000
dinsdag 03 oktober 2006 om 14:58
Maar ik zag heeeel veel BNérs de mensen van straat plukken.
Is het leuk? Of is het een soort Big Brother? Ik had wel gelijk de eerste dag al een hekel aan Bart en zo’n blonde vent.
En ik heb nog geen Linda gezien maar ik heb ook alleen de eerste aflevering gezien! Haha.
dinsdag 03 oktober 2006 om 23:24
Hallo?
donderdag 05 oktober 2006 om 11:38
Eigenlijk ben ik wel blij dat die types nou lekker achter slot en grendel zitten. En dat al die halve zolen die die ‘Gouden Kooi’ op de voet volgen eveneens uit het straatbeeld zijn verdwenen. Opgeruimd staat netjes!
woensdag 21 januari 2009 om 18:01
linda de mol is HET gezicht,
als zij het presenteert schieten de kijkcijfers omhoog!!
echt waar.
linda de mol vindt ik de beste presentactrice!
x
woensdag 21 januari 2009 om 18:05
Reactie op jooost: Daar kom je wel ERG laat mee. Haha